Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 czerwca 2013

Na 20-lecie SP nr 21 przyjechał profesor Miodek

Na 20-lecie SP nr 21 przyjechał profesor Miodek
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

24 czerwca w kinie Centrum odbyła się uroczystość z okazji 20-lecia Szkoły Podstawowej nr 21. Był na niej obecny patron szkoły, profesor Jan Miodek.

W poniedziałek o godzinie 9:00 w kinie Centrum trwały obchody z okazji 20-lecia Szkoły Podstawowej nr 21. Obecni na nich byli ich uczniowie oraz rodzice. Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów, a także koncert w wykonaniu muzyków Filharmonii Śląskiej. Obecny był również patron szkoły, profesor Jan Miodek.

- Wielka radość i zarazem wielkie wzruszenie przepełnia moje serce, mój mózg, moje myśli. Od 2006 roku w biogramie niezmiennie podaję, że jestem patronem Szkoły Podstawowej nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju, bo bardzo sobie to cenię i jestem z tego dumny. Okazujecie mi Państwo tu tyle serca. Życzę szkole pięknych dalszych lat rozwoju. Życzmy sobie ludzi pokoju wokół nas, którzy przychodzą do nas z pogodną, dobrą, uśmiechniętą twarzą - powiedział prof. Jan Miodek.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość25.06.2013 22:50

moja szkoła :)