Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 czerwca 2013

JW z nowym trenerem przygotowania fizycznego

JW z nowym trenerem przygotowania fizycznego
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Po kilku latach współpracy z Jastrzębskim Węglem pożegnał się Andrea Pozzi, trener przygotowania fizycznego. Na jego miejsce władze klubu zatrudniły Giovanniego Miale.

Andrea Pozzi, obecnie pracujący z włoską drużyną narodową, w Jastrzębskim Węglu zatrudniony został dwa lata temu. Teraz na jego miejsce przychodzi obecny trener przygotowania fizycznego reprezentacji Polski, Giovanni Miale. Wcześniej w kadrze reprezentacji Włoch odpowiadał za przygotowanie fizyczne siatkarzy. Pracował również z trenerem Ljubomirem Travicą w Asseco Resovii Rzeszów.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do Warsa i jemu podobnych Gosci27.06.2013 11:19

Chłopie jesteś już zielony ze złości, uważaj bo kiedy sie zaczerwienisz to piękniejsze. A szkoda by byłoby stracić takiego malkontentów

Gość26.06.2013 15:29

Nie ma więcej bezrobotnych trenerów na zachodzie?

wars26.06.2013 14:09

I tak im nie pomoże. Mistrzostwa POlski w tym sezonie i tak nie bedzie pomimo ze mamy najwspanialszy i najlepszy sklad w historii POmarańczowego prezesiunia i magicznej galaktyki :)))