Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
27 czerwca 2013

"Szlachetna Paczka" szuka liderów w Jastrzębiu

"Szlachetna Paczka" szuka liderów w Jastrzębiu

Organizator "Szlachetnej Paczki" szuka liderów, którzy mogliby poprowadzić akcję w naszym mieście. To przedsięwzięcie, które pomaga najbardziej potrzebującym osobom i rodzinom.

W poprzednim roku Jastrzębie włączyło się do akcji. Swoją paczkę dla potrzebujących przygotowali nawet urzędnicy z Urzędu Miasta. Teraz organizator akcji szuka w Jastrzębiu osób, które pomogłyby w przygotowaniu akcji na terenie miasta. Osoby chętne mogą zgłaszać się do 30 czerwca. Szczegóły można znaleźć na stronie superw.pl.

- Co roku w całej Polsce kilkuset liderów organizuje projekt Szlachetna Paczka. Każdy z nich kieruje zespołem wolontariuszy i niesie pomoc dla najbardziej potrzebujących w swojej okolicy. Angażując innych ludzi w mądrą pomoc, liderzy realnie zmieniają społeczność, w której żyją - informują organizatorzy "Szlachetnej Paczki".

To jeden z największych projektów pomocowych w Polsce. W poprzednim roku pomoc dotarła do ponad 55 tysięcy osób. Darczyńcami zostało wtedy aż 225 tysięcy osób. Średnia wartość paczki, którą otrzymują rodziny i osoby potrzebujące to aż 1700 złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowała prezenty Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowała prezenty

W Jastrzębiu Szlachetna Paczka dotarła do 64 rodzin W Jastrzębiu Szlachetna Paczka dotarła do 64 rodzin

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Piotr27.06.2013 12:54

Sorry, ale trzymam się z daleka od wszystkich akcji organizowanych przez księży.