Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
27 czerwca 2013

Już niedługo odbędzie się Wielki Piknik JSW

Już niedługo odbędzie się Wielki Piknik JSW

Już po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się impreza organizowana przez Jastrzębską Spółkę Węglową. Na scenie zagrają Stonehenge, Uruszula oraz Golec uOrkiestra. Będą też sztuczne ognie.

Impreza rozpocznie się 6 lipca o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim. Najpierw dla jastrzębian zagra folkowy zespół Stonehenge. Oprócz koncertów, od godziny 12:00 będzie czynne miasteczko zabaw dla dzieci. Następnie od 18:00, 10-osobowe reprezentacje kopalń i zakładów JSW walczyć będą o puchar prezesa JSW. Konkurencje będą transmitowane na telebimy, a komentować je będą dwaj profesjonalni konferansjerzy.

O godzinie 20:00 rozpocznie się koncert Urszuli, a o 21:30 zagra gwiazda wieczoru, Golec uOrkiestra. Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

- W tym roku lipcowe spotkanie będzie miało charakter wyjątkowy z wielu względów. Nasza firma obchodzi 20 rocznicę powstania – informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
Obserwator01.07.2013 19:28

Do Norbi, hehe: Żeby docenić Ryli to trzeba popracować na dole wraz z nimi. Ładnie się pisze głupoty jak się nie zaznało takiej pracy. Gdyby w Jastrzębie pojawiła się firma gotowa zatrudnić kilka tysięcy mężczyzn to JSW musiała by łapać na mieście do pracy.
Baczność! przed górnikami nikczemna maso. To dzięki nim macie to w miarę ładne miasto.

Norbi01.07.2013 10:33

Dać rylom po 10 000zł wynagrodzenia i niech jeszcze więcej sie byczą!

wars30.06.2013 16:05

pikniki to na wiejską hale a nie na stadion GKSu!!!

hehe30.06.2013 14:58

zlikwidować wcześniejsze emerytury dla byczków, a potem piknikować.

krotko i na temat30.06.2013 13:08

Drogi gosciu sam zyjesz na kocia łape u mamusi to po jakiego czorta sie wypowiadasz hm?! frustrato

Piknik30.06.2013 11:05

Piknik,a niektórzy absolwenci czekają już ponad rok na obiecaną pracę...

Gość30.06.2013 7:26

a ja dla odmiany życzę wszystkim górnikom wszystkiego dobrego i coraz wyższych pensji, bo praca niebezpieczna. Przynajmniej wy normalnie zarabiajcie. Zazdrośnicy niech dalej siedzą na garnuszkach u mamusi lub dalej niech szukają "prac biurowych, najlepiej w solarium". Jak się komuś nie podoba, to niech nie przychodzi na piknik. W końcu to nie pochód pierwszomajowy:)

Pokaż wszystkie opinie (37)