Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
4 lipca 2013

Szpital rehabilitacyjny dostanie nowy sprzęt

Szpital rehabilitacyjny dostanie nowy sprzęt
fot. Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci otrzyma od Urzędu Miasta nowe urządzenia medyczne o wartości prawie 30 tysięcy złotych. Będą to m.in. krzesła do masażu, poduszki do ćwiczeń czy fotele do rehabilitacji.

Przekazanie sprzętu nastąpi we wtorek 9 lipca. Szpital otrzyma stoły do ćwiczeń, stoły i fotele rehabilitacyjne, ergometr treningowy, taśmy rehabilitacyjne, krzesła do masażu, materace czy liczne akcesoria rehabilitacyjne do zabawy dla dzieci.

- Są to nowoczesne, bezpieczne wyroby medyczne, bardzo przydatne do leczenia i wszechstronnej rehabilitacji dzieci będących pacjentami Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci - informuje jastrzębski urząd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!