Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 lipca 2013

Szpital rehabilitacyjny dostanie nowy sprzęt

Szpital rehabilitacyjny dostanie nowy sprzęt
fot. Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci otrzyma od Urzędu Miasta nowe urządzenia medyczne o wartości prawie 30 tysięcy złotych. Będą to m.in. krzesła do masażu, poduszki do ćwiczeń czy fotele do rehabilitacji.

Przekazanie sprzętu nastąpi we wtorek 9 lipca. Szpital otrzyma stoły do ćwiczeń, stoły i fotele rehabilitacyjne, ergometr treningowy, taśmy rehabilitacyjne, krzesła do masażu, materace czy liczne akcesoria rehabilitacyjne do zabawy dla dzieci.

- Są to nowoczesne, bezpieczne wyroby medyczne, bardzo przydatne do leczenia i wszechstronnej rehabilitacji dzieci będących pacjentami Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci - informuje jastrzębski urząd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wywalczyli podwyżki o 300 zł Wywalczyli podwyżki o 300 zł

300 tys. zł na jastrzębską pediatrię 300 tys. zł na jastrzębską pediatrię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!