Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 lipca 2013

Trzy pijane nastolatki zatrzymane w jedną noc

Trzy pijane nastolatki zatrzymane w jedną noc
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

Wakacje to zawsze okres wzmożonych interwencji związanych piciem alkoholu przez nieletnich. W nocy z 4 na 5 lipca policjanci zatrzymany trzy pijane nastolatki. Najmłodsza miała 14 lat.

Podczas patrolu alei Piłsudskiego policjanci zauważyli dwie dziewczyny, które swoim zachowaniem wskazywały na to, że mogą znajdować się pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia wobec 17-latek sprawdziły się.

- Jedna z nich miała w organizmie niespełna promil, natomiast druga "wydmuchała" prawie dwa promile - informuje jastrzębska komenda.

Godzinę później funkcjonariusze przyjechali na ulicę Rybnicką, gdzie 14-latka spożywała alkohol w jednym z lokali. Po przewiezieniu do komendy i sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że jastrzębianka ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Wszystkie nieletnie zostały przekazane rodzicom. O ich losach zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość08.07.2013 13:34

Kogo interesują dzieci? To co się dzieje przekracza wyobraźnie normalnego człowieka. Dzieci załatwiają potrzeby fizjologiczne na chodnikach przed klatkami schodowymi i na samych klatkach, rodzice przez okna wyrzucają im jedzenie, zabawki, albo spuszczają torby z zaopatrzeniem na sznurkach przez balkony. Dzieciaki wspinają się na daszki przed klatkami i na śmietniki. Najniebezpieczniejsze są jednak zabawy na parkingach. Przejeżdżanie rowerem z tyłu parkującego samochodu, wybieganie z piłką zza samochodów . Siadanie na zaparkowane motocykle i skutery, oczywiście nie będące ich własnością. To tylko kwestia czasu, kiedy dojdzie do poważnego wypadku, ale przecież dziecko zawsze można mieć nowe. Najbardziej rodzice są dumni jeżeli ich ukochane dziecko potrafi złamać młode drzewko, albo wyrwać rosnące kwiaty.

Gość08.07.2013 8:22

Co w tym dziwnego, muszą balować, żeby przed osiemnastym rokiem życia zajść w ciąże i otrzymywać alimenty od państwa Starsze nie będą atrakcją nawet na klatce schodowej.

do ziomek07.07.2013 14:26

żadna - opchnęły cnotę kupiły flaszkę, proste.

ziomek07.07.2013 0:45

która z niech to jeszcze dziewica ??

Gość06.07.2013 12:05

o co chodzi?> Przecież akcyzę zapłąciły, państwo powinno być zadowolone.

dave06.07.2013 9:31

a skąd wiesz, ze alkoholu w lokalu nie kupil jej "dobry kolega", ktory ma lekkie zapedy pedofilskie?

Gość06.07.2013 9:01

a czemu barmanka nie została aresztowana za łamanie prawa???

Pokaż wszystkie opinie (17)