Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
5 lipca 2013

Znieważył policjanta w trakcie interwencji

Znieważył policjanta w trakcie interwencji
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

5 lipca patrol policji zauważył grupę osób spożywających alkohol w miejscu publicznym. Nie spodobało się to jednemu z mężczyzn, który podczas legitymowania popchnął policjanta na ogrodzenie.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek wieczorem na ulicy Łowickiej, gdzie w pobliżu klatki schodowej grupa osób spożywała alkohol. Podczas legitymowania, jeden z mężczyzn przeklinał i nie chciał słuchać funkcjonariuszy.

- Kiedy funkcjonariusz polecił 25-latkowi, aby ze względów bezpieczeństwa usiadł na ławce i poczekał na zakończenie interwencji, ten ani myślał podporządkować się wydanym poleceniom. Po zmuszeniu do jego wykonania, rzucił się na stróża prawa, przewracając go wprost na drewniane ogrodzenie. Agresywny jastrzębianin został obezwładniony i zatrzymany - informuje policja.

25-latek był pijany. Miał w organizmie prawie 1 promil alkoholu. Teraz za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Eugeniusz16.03.2014 23:33

Niestety niektórzy nie potrafią się opanować. No cóż konsekwencje znieważania policjanta są o wiele wyższe niż mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym: http://www.eporady24.pl/zniewazenie_funkcjonariusza_policji,pytania,6,63,7122.html  to sam sobie koleś nagrabił

zukero07.07.2013 14:27

no i dobrze, najważniejsze, ze nie ćpał.

ACAB06.07.2013 18:54

no niestety, ale do policji trafiają często frustraci i sadyści, co widać na filmiku. Tacy ludzie , jak ten policjant na filmiku idą do policji , bo w życiu prywatnym są za słabi, aby zaistnieć w towarzystwie, a pod przykrywką odznaki i nietykalności wyżywają się na ludności cywilnej, oczywiście nie ponosząc konsekwencji.

dave06.07.2013 12:02

@daniel- co to znaczy "popchnol"?

Gość06.07.2013 11:11

daniel jest napisane ze policjant zmusil do wykonania polecenia, ze "popchnol" to sie nie pisze

daniel06.07.2013 8:32

a to że policjant sam popchnol a co za tym idzie przewrocil TO OFICJALNIE nikt nie napisal

Gość06.07.2013 3:03

słowik zapomniał napisać: "znam tą sprawę z telewizji Trwam, była szeroko omawiana"...a piesek widze próbuje zabłysnąć w internecie...tak się składa, że policjant polecił kolesiowi usiąść, gdy ten nic sobie z tego nie zrobił polecił ponownie usiąść ostrzegając o tym, że jeżeli tego nie zrobi to użyje siły...dalej nic...i co było poźniej to jest już napisane...

Pokaż wszystkie opinie (15)