Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 lipca 2013

Poszukiwany Belg wpadł bo nie zapiął pasów

Poszukiwany Belg wpadł bo nie zapiął pasów
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

21-letni mieszkaniec Belgii został zatrzymany przez policjantów w Jastrzębiu ze względu na brak zapiętych pasów w samochodzie. Po sprawdzeniu jego tożsamości, okazało się, że jest poszukiwany litem gończym.

W czwartek, 4 lipca, na alei Piłsudskiego policjanci zatrzymali kierowcę matiza, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie sprawdzania jego dokumentów wyszło na jaw, że mieszkaniec Belgii, od kilku miesięcy jest poszukiwany listem gończym, który wydany został przez sąd w Płocku.

- Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku miesięcy. 21-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do fizyk09.07.2013 9:00

ty sam jesteś metalowy. Jak będziesz miał auto z betonu, to uwierz mi, że też cię zmierzą

Fizyk08.07.2013 19:17

Fotoradar działa na wszytko co jest metalowe choć w części. A silnik zawsze będzie metalowy. A radar laserowy działa już na wszystko. Bo wszystko obija światło. Dlatego wszystko widzimy.

do edi08.07.2013 10:26

na prawdę uważasz, że fotoradar "działa" na motocyklistów? :D

edi07.07.2013 14:49

Jeśli policja chce poprawić sobie statystyki to niech ustawią się z radarem na ul. Libowiec. Tam bezmyślne tłuki czyli motocykliści testują swoje Komarki.

Gość07.07.2013 8:57

Kiedy policja zatrzyma szalejących motocyklistów?

Gość06.07.2013 23:35

A skąd ty wiesz czy nie był ćpunem? Z njusa wnioskuję, że można być przestępcom w naszym kraju i można chodzić wolno, pod warunkiem, że się przestrzega przepisów drogowych:)

kurke06.07.2013 21:12

Złapano pedofila gwałciciela
cukero: najważniejsze, że nie był ćpunem :)

Pokaż wszystkie opinie (9)