Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 lipca 2013

Można już obracać akcjami JSW na giełdzie

Można już obracać akcjami JSW na giełdzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od dzisiaj akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej zostały wprowadzone do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nie wszystkie, bo część zostanie dopuszczona do obrotu na giełdzie w późniejszym terminie.

Akcje dopuszczone do obrotu na rynku giełdowym to wszystkie akcje pracownicze serii "C", a także serii "A" i "D", które do 29 maja 2013 zostały nabyte przez uprawnionych pracowników i w dniu 29 maja znajdowały się w depozycie prowadzonym przez Dom Maklerski PKO BP. Pozostałe akcje zostaną zdematerializowane i wprowadzone do obrotu NA GPW w późniejszym terminie.

- Brak dematerializacji i wprowadzenia tych akcji do obrotu na GPW nie ogranicza jednak uprawnienia do obrotu tymi akcjami od dnia 8 lipca 2013 r. poza rynkiem regulowanym - informuje JSW.

Akcje JSW przez ostatni czas mocno spadły. Rano 8 lipca ich kurs wynosił 65,40 zł. Przypomnijmy, że przed wejściem spółki na giełdę wartość jednej akcji wyceniana była na 136 zł. Kurs akcji można śledzić na stronie internetowej JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
hajter08.07.2013 20:16

Jeśli macie kasę, która zalega to jest to dobry moment aby dokupić. Giełda rządzi się swoimi prawami i trzeba mieć świadomość, żeby ktoś z niej coś wyciągnął ktoś inny musi utopić...

Giełdiarz08.07.2013 19:18

To teraz dopiero spadną, bo tylu będzie chętnych do ich sprzedaży. Na giełdzie trzeba umieć sprzedawać.

daros08.07.2013 16:53

Akcje do góry jak się 2 niedziele zejdą do kupy .Giełda reaguje na gospodarkę 6 miesięcy do przodu. Spadną do 50 zł. Wyższe ceny dopiero za rok jak prezesi i Zarząd będą mogli sprzedawać swoje darmochy.

gracz08.07.2013 15:55

spadły bo górniczki posprzedawały firmom a teraz one zaczęły nimi obracać... im większa sprzedaż tym kurs mniejszy

a08.07.2013 12:11

kiedy akcje pójdą w górę ?