Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

8 lipca 2013

5 medali "Koki" podczas Olimpiady w Łodzi

• 5 medali "Koki" podczas Olimpiady w Łodzi
Więcej zdjęć:

4 i 5 lipca w Łodzi odbyła się XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo.  W zawodach brali udział zawodnicy klubu Koka Jastrzębie, którzy wywalczyli 1 złoty medal, 2 srebrne i 2 brązowe.

Na pierwszym miejscu podium stanęła Weronika Krawczyk, która walczyła w wadze 48 kg. W tej kategorii walczyły jeszcze dwie jastrzębianki - Monika Karkoszka i Patrycja Górnika - które jednak znalazły się poza podium.

W wadze do 55 kg srebrny medal wywalczył Łukasz Ferenc. Dominik Grzywacz, walczący w tej samej kategorii wagowej znalazł się na miejscu 5. Również srebro przywiózł Konrad Kołaczyk walczący w kategorii 60 kg.

Brązowy medal w wadze do 50 kg wywalczył Patryk Nowak. Na trzecim miejscu uplasował się również Ryszard Kubica, walczący w kategorii do 81 kg.

Opinie (4)
jola28.07.2013 21:54

gratulacje dla Moniczki k

ju do12.07.2013 12:22

Znowu pomijacie tak wazne pozycje jak 7 - Maciej Kowalski, Monika Karkoszka. Sa to miejsca punktowane ktore powoduja przesuwanie sie w gore w rankingu krajowym. To nie jakies tam 7miejsce. Oznacza to ze judocy sa AŻ na 7pozycji najlepsi w Polsce. POZDRAWIAM.

jastrzębianka08.07.2013 18:46