Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 lipca 2013

Można otrzymać pieniądze na założenie firmy

Można otrzymać pieniądze na założenie firmy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju będzie prowadził nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej oraz refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy.

Nabór rozpocznie się 29 lipca, a zakończy 5 sierpnia 2013 r. O dofinansowanie mogą starać sie osoby chcące rozpocząć działalnośc gospodarczą lub pracodawcy, którzy będą chcieli ubiegać się o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

- Bezrobotnych zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania prosimy o kontakt z doradcami zawodowymi przed złożeniem wniosku - czytamy na stronie jastrzębskiego PUP-u.

Regulamin i wnioski dostępne są na stronie PUP w zakładce „do pobrania” oraz w oraz w siedzibie Urzędu: dla bezrobotnych: pok. 21 (II p.) oraz stan. 7,8 (I p.) dla podmiotów: pok. 11 (p. I).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prawie 900 tys. zł dla jastrzębskich szkół Prawie 900 tys. zł dla jastrzębskich szkół

Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu? Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do ...12.07.2013 2:17

uważaj, zeby nie kończyć tej działalności z przewalonymi oszczędnościami i z długami na karku. Bo nie dość, ze szkoda kasy to jeszcze nikt cię z nieudaną działalnością w CV nie zatrudni potem

mieszkaniec11.07.2013 16:38

Próbowałem w Jastrzębiu nie udało się, przeniosłem się do Cieszyna ten sam biznes plan ruszył z miejsca bez najmniejszych problemów ;)

....11.07.2013 13:20

mieszkaniec a probowales ze tak glupio gadasz? ja w tym roku sie staralem i powiem ci jedno w tym roku wyjatkowo latwo mozna dostac te 20 tys, wiec albo twoj biznes plan (w tym roku nawet nie BP w sesnie strocte) byl totalnie do bani, albo nawet nie probowales (obstawiam to drugie)...

mieszkaniec11.07.2013 0:11

Na wyżej wymienioną informację dotację dostała już "Grupa Prymat" oraz JSW. Młode osoby które chcą zacząć swój biznes zalecamy załatwić meldunek w innym mieście. Polecić można Cieszyn i Pszczynę. Pozdrawiamy UP...

jes10.07.2013 20:57

ta refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego to też jest zabawna sprawa, robiłem półtora roku na czarno i właściciele firmy wziął taką refundację, podpisał ze mną umowę, a za kasę wymienił okna... Stwórzcie warunki dla przedsiębiorców to sami będą zatrudniać bez konieczności brania refundacji przeznaczanych bynajmniej nie na tworzenie stanowiska tylko na co popadnie.

jes10.07.2013 20:50

niby jaką to tutaj działalność otworzyć skoro nawet piwiarnie plajtują na potęgę (kiedyś taki pewny biznes). Sprzedawać nie ma sensu, bo robią to markety, a usługi to już wszystkie są zapewnione i też nie mają lekko ich właściciele.

Gość10.07.2013 16:44

chcemy pracy i pensji, a nie pieniędzy do oddania ZUSowi odwalając za niego papierkową robotę...

Pokaż wszystkie opinie (9)