Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 lipca 2013

Zarząd GKS szuka wsparcia i spotyka się z kibicami

Zarząd GKS szuka wsparcia i spotyka się z kibicami
fot. Maciej Gucik / jastrzebieonline.pl

Rozpoczęła sie akcja społeczno-marketingowa zarządu GKS Jastrzębie - "Twój podpis jest dla nas wiele wart". Akcja ma polegać na zebraniu jak największej liczby podpisów na tzw. liście poparcia dla klubu.

Listy będą się znajdowały na stoisku klubowym GKS-u w Galerii Jastrzębie przy ulicy Warszawskiej. Swój autograf może złożyć każdy. Akcja wystartowała 6 lipca i potrwa do 15 sierpnia.

- Mamy nadzieje, że licznie wypełnione listy poparcia będą dla nas atutem, przysłowiowym "asem w rękawie" w rozmowach z potencjalnymi partnerami i sponsorami klubu, którzy przekonają się, że w Jastrzębiu na piłkę nożną i na nasz GKS jest ogromne zapotrzebowanie, że ich wkład w rozwój GKS-u i odbudowę jego pozycji nie odbije się echem wśród naszych mieszkańców. Docelowo chcemy przedstawić listy poparcia zarządowi JSW, może to wpłynie pozytywnie na aprobatę wsparcia dla GKS-u - pisze zarząd w krótkiej informacji na stronie internetowej klubu.

Zarząd Klubu zaprasza też kibiców na spotkanie, które odbędzie się 10 lipca o godzinie 17:15 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu Zdroju w biurze GKS Jastrzębie. 

Tematem spotkania będzie działalność klubu w nowym sezonie rozgrywkowym oraz współpraca na linii kibice - zarząd klubu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Zmiany w zarządzie JSW: Zmiany w zarządzie

O co chodzi w JSW? Wojna w spółce? O co chodzi w JSW? Wojna w spółce?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (50)
Tadek7523.07.2013 22:06

Jak coś mam do kogoś to mu mówię w twarz a nie zgrywam bohatera na necie....

vdsd23.07.2013 1:28

tadek straszysz?

Tadek7522.07.2013 21:59

Szkoda że tu tyle kozaków tylko na necie a w realu cichutko.....

Połomska krowa22.07.2013 16:36

Muuu, Muuuu...GKS...Muuu...Muuu...GKS...na mojej łące najlepszy jest.

Do vdsd21.07.2013 17:56

Won pomarańczowy chłopczyku na swoje pomarańczki i tam czekaj na obiecywane od 5 lat złoto,tylko nie zapomnij wziąśc klaskacza.

vdsd21.07.2013 16:52

bo to nie jest klub tylko banda kopaczy ktorym sie nie chce...

Do vdsd21.07.2013 8:47

Widac jaki z ciebie kibic......który pisze nazwę klubu z małej litery....idz lepiej na te swoje pomarańczki i nie siej tu fermentu dzieciaczku.

Pokaż wszystkie opinie (50)