Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
12 lipca 2013

W Jarze Południowym będą pomagać Marzenie Erm

W Jarze Południowym będą pomagać Marzenie Erm

13 lipca w Jarze Południowym w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się "Piknik Rodzinny dla Marzeny Erm". Wstęp będzie wolny, ale organizatorzy zachęcają do wrzucania pieniędzy do puszek.

W sobotę odbędzie się kolejna zbiórka dla jastrzębianki, Marzeny Erm. 25-latka wciąż walczy z rakiem. Potrzeba aż 200 tysięcy złotych na lek, który pozwoli jej uwolnić się od złośliwego nowotworu układu chłonnego (teraz choroba jest w stadium remisji). Ponad połowa tej kwoty została już zebrana.

Piknik rozpocznie się o godzinie 14:00. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy, a na scenie wystąpią zespóły Free Trip, Shwagier&Shwagier, The Animators, Root Rockets, Pre-Text i Dzioło. Impreza potrwa do godziny 22:00.

Wszyscy chcą wspomóć Marzenę Erm, a nie będą uczestniczyć w pikniku, mogą pomóc wpłacjąc pieniądze na konto fundacji Rak'n'Roll:
Numer konta: 93 1140 2017 0000 4402 1296 2443
Tytuł przelewu: Dla Marzeny Erm

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Uczniowie z SP nr 14 pomagają potrzebującym Uczniowie z SP nr 14 pomagają potrzebującym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!