Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
12 lipca 2013

W Jarze Południowym będą pomagać Marzenie Erm

W Jarze Południowym będą pomagać Marzenie Erm

13 lipca w Jarze Południowym w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się "Piknik Rodzinny dla Marzeny Erm". Wstęp będzie wolny, ale organizatorzy zachęcają do wrzucania pieniędzy do puszek.

W sobotę odbędzie się kolejna zbiórka dla jastrzębianki, Marzeny Erm. 25-latka wciąż walczy z rakiem. Potrzeba aż 200 tysięcy złotych na lek, który pozwoli jej uwolnić się od złośliwego nowotworu układu chłonnego (teraz choroba jest w stadium remisji). Ponad połowa tej kwoty została już zebrana.

Piknik rozpocznie się o godzinie 14:00. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy, a na scenie wystąpią zespóły Free Trip, Shwagier&Shwagier, The Animators, Root Rockets, Pre-Text i Dzioło. Impreza potrwa do godziny 22:00.

Wszyscy chcą wspomóć Marzenę Erm, a nie będą uczestniczyć w pikniku, mogą pomóc wpłacjąc pieniądze na konto fundacji Rak'n'Roll:
Numer konta: 93 1140 2017 0000 4402 1296 2443
Tytuł przelewu: Dla Marzeny Erm

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi

Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę Fryzjerzy strzygą za datek na chorą dziewczynkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!