Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 lipca 2013

Rozpoczęły się prace na ulicy Cieszyńskiej

Rozpoczęły się prace na ulicy Cieszyńskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na ulicy Cieszyńskiej robotnicy rozpoczęli prace nad modernizacją drogi. W pierwszej kolejności remontowany będzie chodnik, później wykonana zostanie nowa jezdnia.

W pierwszej kolejności prowadzone są prace brukarskie, które obejmą wymianę krawężnika, a także częściowa wymianę kostki. Gdy te prace zostaną wykonane, rozpocznie się remont jezdni na długości 700 metrów.

- Wykonana zostanie nakładka asfaltowa. Prace obejmą frezowanie istniejącej nawierzchni i położenie nowej warstwy mineralno-asfaltowej - informuje Urząd Miasta.

Z powodu robót konieczne będzie zamknięcie tego odcinka drogi. Przewiduje się, że nastąpi to od 5 do 11 sierpnia. Objazd będzie odbywał się aleją Piłsudskiego, ulicami Mazowiecką i Małopolską.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej

 Wypadek na Cieszyńskiej. Człowiek zakleszczony w samochodzie Wypadek na Cieszyńskiej. Człowiek zakleszczony w samochodzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość13.07.2013 8:18

Zdążą przed zimą?

fla12.07.2013 16:31

Ostatni termin to był 19 lipiec, mieli zamknąć Cieszyńską i remontować nawierzchnię. Pewnie znowu biurokracja się 'nieco' przedłużyła.

fb12.07.2013 16:31

w czerwcu się rozpoczęły, pani urzędnik podrapała się po du... w trakcie kontroli, a to już jest coś.

misiek12.07.2013 12:06

@Rolex: Rozpoczęły się w czerwcu :) Wtedy robili rozeznanie i znaczyli krawężniki nadające się do wymiany.

Rolex12.07.2013 11:31

To mówicie, że dopiero czerwiec jest? Bo wszędzie było mówione, że prace zaczną się w CZERWCU. Banda....zostawie to określenie dla siebie.