Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
12 lipca 2013

Zderzenie czołowe na Cichej. Nikomu nic się nie stało

Zderzenie czołowe na Cichej. Nikomu nic się nie stało
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek na ulicy Cichej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. W jego wyniku kierowca i pasażer trafili do szpitala na obserwację. Nikomu nic się nie stało.

Do wypadku doszło 11 lipca po godzinie 13:00. Z ustaleń policji wynika, że kierowca alfy romeo jadąc ulicą Cichą w kierunku Podhalańskiej, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem, kierowanym przez 27-letniego jastrzębianina. Mężczyzna jadący audi i jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala, gdzie po konsultacji medycznej zostali zwolnienia do domu. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!