Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 lipca 2013

Zderzenie czołowe na Cichej. Nikomu nic się nie stało

Zderzenie czołowe na Cichej. Nikomu nic się nie stało
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek na ulicy Cichej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. W jego wyniku kierowca i pasażer trafili do szpitala na obserwację. Nikomu nic się nie stało.

Do wypadku doszło 11 lipca po godzinie 13:00. Z ustaleń policji wynika, że kierowca alfy romeo jadąc ulicą Cichą w kierunku Podhalańskiej, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem, kierowanym przez 27-letniego jastrzębianina. Mężczyzna jadący audi i jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala, gdzie po konsultacji medycznej zostali zwolnienia do domu. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!