Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
15 lipca 2013

W Parku Zdrojowym zabrzmiała grecka muzyka

W Parku Zdrojowym zabrzmiała grecka muzykaZobacz więcej zdjęć
fot. Ania Gniady / jastrzebieonline.pl

W niedzielę w jastrzębskim Parku Zdrojowym odbył się koncerty w ramach Jastrzębskiego Lata Muzycznego. Z tej okazji na scenie zaprezentował się grecki zespół Dimitris Zorbas oraz Teatr Muzyczny IWIA.

Jako pierwszy na scenie ustawionej przed muszlą koncertową wystąpił zespół Dimitris Zorbas, który jest grecką grupą wokalno-instrumentalną. Zespół znany jest w Polsce m.in. z tego, że w trakcie swoich koncertów uczy publiczność greckich tańców - Zorby i Sirtaki. 

Następnie na scenie wystąpił Teatr Muzyczny IWIA, który zaprezentował swoje nowe widowisko "Operetkowe Rendez-Vous". Publiczność mogła usłyszeć melodie z takich operetek jak Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza czy Hrabina Marica, a także zobaczyć polkę i walca z choreografią Straussowskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!