Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
15 lipca 2013

Dziś policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców

Dziś policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do godziny 13:00 na terenie naszego miasta policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców. Akcja "Trzeźwość" prowadzona jest na terenie całego województwa.

Policjanci będą kontrolować stan trzeźwości w kilku miejscach miasta jednocześnie. Akcja ma na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego pijanych kierowców.

- Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
RudofilRudofil17.07.2013 11:24

Normalny

osobiście 3 razy wjechałem w baranów którzy tak jeżdżą, ostatnio 2 tygodnie temu, niestety policja mimo częstych uwag nie kwapi się żeby temu zapobiec.

Normalny16.07.2013 4:50

Gość - To zatrzymują, czy pojechał dalej ? Rozdwojenie jaźni ?
No i jak ktoś jedzie bez włączonych świateł to większe prawdopodobieństwo że jest pijany, niż ten co ma je włączone.

Rudofil, czemu miało by to pomóc w poprawie bezpieczeństwa ? Kiedy ostatnio z powodu łamania tego przepisu w tym miejscu był wypadek ?
Czyżby NIGDY ?
ZONK :)
Nie masz sie czego czepić, to czep sie pracy, bo widzę że wszystkie komentarze piszesz z samego rana.

Gość15.07.2013 22:09

popieram Rudofil'a..

Gość15.07.2013 15:16

Widziałem policjantów w akacji i nie wiem śmiać się czy płakać. Zatrzymują samochód jadący bez włączonych świateł, ale akcja nazywa się "Trzeźwość", więc spokojnie pojechał dalej bez świateł.

RudofilRudofil15.07.2013 11:19

chcą poprawić bezpieczeństwo, niech o 14 staną na pszczyńskiej na przeciwko auto-moto Halfar i wlepiają mandaty rylom którzy przecinają wysepki i skręcają w lewo.