Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
15 lipca 2013

Dziś policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców

Dziś policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do godziny 13:00 na terenie naszego miasta policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców. Akcja "Trzeźwość" prowadzona jest na terenie całego województwa.

Policjanci będą kontrolować stan trzeźwości w kilku miejscach miasta jednocześnie. Akcja ma na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego pijanych kierowców.

- Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
RudofilRudofil17.07.2013 11:24

Normalny

osobiście 3 razy wjechałem w baranów którzy tak jeżdżą, ostatnio 2 tygodnie temu, niestety policja mimo częstych uwag nie kwapi się żeby temu zapobiec.

Normalny16.07.2013 4:50

Gość - To zatrzymują, czy pojechał dalej ? Rozdwojenie jaźni ?
No i jak ktoś jedzie bez włączonych świateł to większe prawdopodobieństwo że jest pijany, niż ten co ma je włączone.

Rudofil, czemu miało by to pomóc w poprawie bezpieczeństwa ? Kiedy ostatnio z powodu łamania tego przepisu w tym miejscu był wypadek ?
Czyżby NIGDY ?
ZONK :)
Nie masz sie czego czepić, to czep sie pracy, bo widzę że wszystkie komentarze piszesz z samego rana.

Gość15.07.2013 22:09

popieram Rudofil'a..

Gość15.07.2013 15:16

Widziałem policjantów w akacji i nie wiem śmiać się czy płakać. Zatrzymują samochód jadący bez włączonych świateł, ale akcja nazywa się "Trzeźwość", więc spokojnie pojechał dalej bez świateł.

RudofilRudofil15.07.2013 11:19

chcą poprawić bezpieczeństwo, niech o 14 staną na pszczyńskiej na przeciwko auto-moto Halfar i wlepiają mandaty rylom którzy przecinają wysepki i skręcają w lewo.