Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
15 lipca 2013

Klub judo otrzymał nowy sprzęt sportowy

Klub judo otrzymał nowy sprzęt sportowy
fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Klub judo "Koka" Jastrzębie otrzymał od miasta sprzęt sportowy o wartości prawie 7 tysięcy złotych.

Wśród sprzętu znalazły się takie rzeczy jak manekin treningowy, gumowy nóż czy pistolet gumowy. Judocy będą mogli również skorzystać z worków treningowych, rękawic bokserskich, kasków czy ochraniaczy. Sprzęt służył nie tylko judokom, ale również innym osobom uczestniczącym w treningach na sali MOSiR.

- Młodzież wyrasta ze sprzętu i nowy na pewno się przyda. Będziemy go wykorzystywać również podczas kursów samoobrony, treningów strażników miejskich czy policjantów, bo dzięki temu na pewno będą one ciekawsze i atrakcyjniejsze – podkreślają Robert Radlak i Marek Kropiwnicki z Klubu Judo Koka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!