Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 lipca 2013

Nawet 6-latek dotarł na rowerze do Chaty wuja Toma

Trzeci z pięciu zaplanowanych na ten rok rajdów rowerowych dobiegł końca. W sobotniej wyprawie na Przełęcz Karkoszczonkę udział wzięło 34 rowerzystów.

Rajd wystartował o godzinie 8:00 z ulicy Warszawskiej 6. Po drodze rowerzyści przejechali przez Jastrzębie-Bzie, Jarząbkowice, Drogomyśl, Ochaby, Skoczów, Górki Małe, Górki Wielkie, docierając do Brennej. Na miejscu przygotowano dla przybyłych napoje i przekąski. Następnie rowerzyści pojechali żółtym szlakiem w kierunku "Chaty wuja Toma" skąd po odpoczynku ruszyli w drogę powrotną do Jastrzębia. Łącznie pokonali trasa o długości 101 km.

- Bohaterem rajdu został 6-latek, który w asyście taty i wujka dojechał do Brennej, pokonując 50 km na małym rowerze górskim - powiedział jeden z uczestników rajdu rowerowego.  

Następny rajd zaplanowany jest na 17 sierpnia, jego trasa liczyć będzie 150 km.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mk16.07.2013 17:23

Chata Wuja toma nie jest warta reklamy. Kiedyś w tym miejscu było schronisko samoobsługowe. Każdy spał gdzie chciał, rozpalało się w piecu itd., piękne miejsce, właściciel przychodził raz na dzień i kasował jakieś grosze za nocleg. Teraz drożyzna, komercja i tandeta.

adam15.07.2013 15:07

szacun