Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 lipca 2013

Muzyka poważna znów zabrzmi w Jastrzębiu

21 lipca w Kościele Ewangelickim w Ruptawie odbędzie się koncert, na którym wystąpią artyści z GlassDuo oraz Kwartet Smyczkowy Filharmoników Krakowskich. Wstęp jest bezpłatny. 

W niedzielę o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy z serii koncertów organizowanych w ramach VIII Koncertu Muzyki Organowej i Kameralnej. Tego dnia dla jastrzębskiej publiczności zagrają Anna i Arkadiusz Szafrańcowie z GlassDuo. Artyści są jedynymi w Polsce instrumentalistami grającymi na szklanej harfie.

Po nich a scenie wystąpią muzycy z Kwartetu Smyczkowego Filharmonii Krakowskiej. Grupa prezentowała się na wielu międzynarodowych festiwalach m.in. Festiwalu MASK 2011 w San Marino, Festiwalu Mantica w Forli (Włochy, 2011) oraz Forfest w Kromeryżu (Czechy, 2012).

Organizatorem koncertu jest Parafia Ewangelicko-Augsburska w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!