Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
16 lipca 2013

Muzyka poważna znów zabrzmi w Jastrzębiu

21 lipca w Kościele Ewangelickim w Ruptawie odbędzie się koncert, na którym wystąpią artyści z GlassDuo oraz Kwartet Smyczkowy Filharmoników Krakowskich. Wstęp jest bezpłatny. 

W niedzielę o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy z serii koncertów organizowanych w ramach VIII Koncertu Muzyki Organowej i Kameralnej. Tego dnia dla jastrzębskiej publiczności zagrają Anna i Arkadiusz Szafrańcowie z GlassDuo. Artyści są jedynymi w Polsce instrumentalistami grającymi na szklanej harfie.

Po nich a scenie wystąpią muzycy z Kwartetu Smyczkowego Filharmonii Krakowskiej. Grupa prezentowała się na wielu międzynarodowych festiwalach m.in. Festiwalu MASK 2011 w San Marino, Festiwalu Mantica w Forli (Włochy, 2011) oraz Forfest w Kromeryżu (Czechy, 2012).

Organizatorem koncertu jest Parafia Ewangelicko-Augsburska w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wiadomo kto wystąpi na Dniach Jastrzębia Wiadomo kto wystąpi na Dniach Jastrzębia

Zabrzmi JAZZtrzębie Zabrzmi JAZZtrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!