Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
16 lipca 2013

Pijany kierowca zamiatarki jeździł z promilem

W weekend policjanci zatrzymali pijanego kierowcę zamiatarki. Mężczyzna miał w organizmie niecały promil. Teraz stanie przed sądem. 

Do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 lipca. Patrolujący miasto policjanci prewencji zwrócili uwagę na dziwny styl jazdy kierowcy zamiatarki. Jak się okazało, 55-letni mieszkaniec Wodzisławia, zatrzymany przez nich do kontroli, miał w wydychanym powietrzu prawie promil. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Mężczyzna może stracić prawo jazdy, a także trafić do więzienia na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mk16.07.2013 17:28

ale czy dobrze zamiatał czy źle, bo to chyba powinno być najistotniejsze