Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 lipca 2013

Demolował auta. Zatrzymano go dzięki świadkowi

Demolował auta. Zatrzymano go dzięki świadkowi
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

15 lipca funkcjonariusze prewencji zatrzymali młodego mężczyznę, który dewastował zaparkowane samochody. Mężczyzna wpadł bo całe zajście obserwował jastrzębianin ze swojego mieszkania.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22:00. Przed jednym z bloków na osiedlu Arki Bożka, mężczyzna z okna swojego mieszkania zauważył wandala demolującego zaparkowane samochody. O zajściu zawiadomił policję i podał im szczegółowy rysopis mężczyzny. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze prewencji zauważyli wandala wsiadającego do autobusu.

- Pojazd został zatrzymany, a agresywny 20-latek szybko znalazł się w rękach funkcjonariuszy. Jak się okazało, nie wystarczająco wyżył się na przypadkowych samochodach, bowiem wsiadając do autobusu postanowił jeszcze kilkukrotnie kopnąć i w ten pojazd - informuje policja.

Po badaniu alkomatem wyszło na jaw, że mężczyzna miał w organizmie półtora promila. Straty po jego wybryku nadal są szacowane. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Targowisko Miejskie zostanie zmodernizowane Targowisko Miejskie zostanie zmodernizowane

Targowisko Miejskie zmienia wygląd Targowisko Miejskie zmienia wygląd

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Sprawiedliwość18.07.2013 8:17

Niestety sami powinniśmy tępić takich głupoli, którzy bez żadnego uzasadnienia niszczą czyjąś własność. I tak robimy.

cukero17.07.2013 22:23

No dobrze, ale przecież to bardzo porządny obywatel - nie ćpał tylko uchlał się i za to należy mu się szacunek.

do mieszkanca17.07.2013 14:59

nie reagujesz-akceptujesz.

Świadek17.07.2013 14:59

Jak trzeba będzie, to będę jeździł po sądach, a gościa udupie. Może mi grozić, akurat tym się nie przejmuję, najwyżej dostanie w pape chuda szkapa :)

mieszkaniec17.07.2013 14:02

@świadek nie koronny Ma 100% racji lepiej zgłaszać anonimowo bo później są problemy ciąganie po sądach. Też miałem taki przypadek i żałuje że byłem świadkiem, a oskarżony groził mi i grozi do dzisiaj.

Gość17.07.2013 13:07

wytępić tych pijaków.co chwilę łapiecie albo narkomanów albo nawalonych debili co niszczą czyjąś własność lub stanowią zagrożenie dla ludzi. odstrzelić takich, bym nie musiał płacić z podatków za pobyt takiego czy innego gnojka w więzieniu, gdzie dostanie smaczny obiadek i będzie miał nadal wszystko w nosie.

świadek nie koronny17.07.2013 10:19

Brawo dla mieszkańca który powiadomił służby. Jednak współczuje bycia świadkiem w tej sprawie . Czeka Pana kilka wizyt na komendzie policji, przesłuchanie w prokuraturze i sądzie. Jezeli sprawca bedzie sprytny i opłaci dobrego obrońcę, to sprawa bedzie się ciągnęła miesiacami , strata czasu,nerwów i pieniedzy a na rozprawie mecenas "przemieli" Pana osobę. To moje prywatne doswiadczenia bycia swiadkiem .