Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 lipca 2013

Spowodował wypadek "samoróbką" i uciekł

Spowodował wypadek "samoróbką" i uciekł
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek na ulicy Ranoszka doszło do kolizji drogowej. Jej sprawcą był kierowca pojazdu "samoróbki", który uciekł zaraz po zdarzeniu. Przybyli na miejsce policjanci zlokalizowali pojazd na terenie jednej z posesji. Jego właściciel był pijany.

Kolizja miała miejsce 17 lipca na ulicy Ranoszka, kilka minut po godzinie 18:00. Jak ustalili policjanci, kierujący "samoróbką" mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków  panujących na drodze. W pewnym momencie uderzył w krawężnik, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Peugeot 307, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Charakterystyczny pojazd szybko został dostrzeżony na terenie jednej z pobliskich posiadłości. Nie był zarejestrowany, ani nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.  22-letni jastrzębianin, który okazał się jego właścicielem, miał we krwi półtora promila.

- Mężczyzna nie przyznaje się, aby to on był sprawcą kolizji, twierdząc, że tego dnia pożyczył samochód swojemu znajomemu. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia, kto w chwili zdarzenia siedział za kierownicą tego niezwykłego pojazdu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
194523.07.2013 16:05

haha no były 2 sprzęty faktycznie :) oby dwa smigaly jak masakra :)

do 194523.07.2013 16:03

Ja mówie o motorze a nie gokardzie...

194523.07.2013 16:01

pamiętam tego gokarta :) i to była moc pokonywało się na ulicy libowiec nawet opla calibre haha XD

193923.07.2013 15:38

Miałem kiedyś motor z silnikiem malucha ale narżnięty na niego nie lazłem,samolub nie zaczai że ktoś chce dojechać bezpiecznie lub jedzie z dzieckiem,wsiądzie napier*****y a za chwilę tragedia...

do Artór21.07.2013 19:35

Co za brednie piszesz. Przecież dobrze wiesz kto kierował ( chyba, że to właśnie kierowca pisze dla zmyłki ) - no i doigrał się . Aż nie chce się wierzyć, że stali bywalcy sklepu nie znali sprawcy :)

Gość220.07.2013 13:50

Istoty wyglądający jak ludzie są w gruncie rzeczy bezmyślnymi istotami. Nie potrafią pomóc. Za to potrafią się gapić z bezmyślnym wyrazem twarzy. Dopiero jak sami są w potrzebie dociera do nich, że są po drugiej stronie sceny. Są rozrywką dla bezmyślnej gawiedzi. Ale gdy już wyjdą ze swojego nieszczęścia znów są bezmyślni. Żadnych wniosków nie potrafią wyciągnąć. Czas już na tępienie niedorozwojów.

19.07.2013 8:29

jastrzębskie portale zostały opanowane przez mundurowych

Pokaż wszystkie opinie (13)