Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
18 lipca 2013

Stłuczka na skrzyżowaniu. 2-latek w szpitalu

Stłuczka na skrzyżowaniu. 2-latek w szpitalu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

17 lipca na terenie Ruptawy doszło do zderzenia samochodów. Z powodu nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu wypadkowi uległy trzy samochody. 2-letnie dziecko trafiło do szpitala.

Wypadek miał miejsce w środę na skrzyżowaniu ulic Cieszyńska i Libowiec przed godziną 17:00. Jak ustalili jastrzębscy policjanci, 27-letnia kobieta kierująca samochodem marki Mercedes w trakcie skręcania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa pojazdowi Audi. Oba pojazdy zderzyły się ze sobą. Następnie Audi prowadzone przez 30-letniego mężczyznę uderzyło w stojącego na skrzyżowaniu forda escorta, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

- W wypadku ranne zostało dwuletnie dziecko, które doznało ogólnych potłuczeń ciała. Chłopczyk trafił na obserwację do rybnickiego szpitala dziecięcego - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
esmaszine23.07.2013 14:20

Jakim trzeba być debilem żeby tam coś narobić...przejeżdżam dziennie kilka razy tamtym skrzyżowaniem i widzę że ludzie maja pojęcie o jednym-koń z bryczką a prawo jazdy zabrać!...

Gość20.07.2013 13:43

Dziś, w sobotę koło OBI nie działają światła. STRASZNE ! Wszyscy jeżdżą płynnie zamiast stać na czerwonych światłach gdy inne kierunki są puste. Ruch spory a mimo to samochody płynnie jadą we wszystkich kierunkach. Dopiero przy targowisku na Bożka samochody stoją. Porządek jak sobie życzy jakiś bezmyślny urzędnik. Światła działają. Urzędnik, który postanowił, że światła muszą być pewnie jest rozczarowany. Bez kierowania ruchem przez automat jest bardzo dobrze.

maestro18.07.2013 22:22

No i daj tu kobiecie auto...