Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 lipca 2013

Bezpłatne wakacyjne warsztaty dla każdego

W budynku  Miejskiej Biblioteki Publicznej, od wtorku do czwartku o godzinie 17:00, młodzież i dorośli będą mogli skorzystać z warsztatów florystycznych oraz komputerowych. Dla najmłodszych mieszkańców miasta 23 lipca na parkingu przed kinem centrum odbędą się ostatnie warsztaty z cyklu "Parking Sztuki".

Warsztaty florystyczne odbywać się będą od 23 do 25 lipca. Uczestnicy nauczą się własnoręcznie wykonywać bukiety i opanują różne techniki układania kwiatów. Warsztaty poprowadzi Marta Kondzielnik z kwiaciarni "Dekor".

W tych samych dniach odbędą się zajęcia zatytułowane "Technologia bez barier". Warsztaty komputerowe przygotowane z myślą o osobach, które chcą zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę na temat internetu, multimediów czy obsługi komputera. Zajęcia poprowadzi Paweł Bajor.

O godzinie 11:00 na placu przed kinem Centrum odbędą się kolejne warsztaty w ramach projektu "Parking Sztuki". Na spotkaniu dzieci dowiedzą się jak wykonywać kwiaty z wiór osikowych. Zajęcia poprowadzi etnograf Izabela Churas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Okno na Europę" w SP nr 6 "Okno na Europę" w SP nr 6

Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!