Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
22 lipca 2013

Kolejne zmiany w składzie Jastrzębskiego Węgla

Kolejne zmiany w składzie Jastrzębskiego Węgla

Z Jastrzębskim Węglem pożegnał się argentyński szkoleniowiec Juan Manuel De Palma, który w zespole pełnił rolę drugiego trenera. Na jego miejsce przyjdzie Włoch, Massimo Caponeri. Możliwe, że klub podpisze także kontrakt z nowym środkowym z Belgii.

Nowy drugi trener swoją pracę szkoleniową rozpoczął w 2001 roku w klubie Pet Company Perugia Volley, jako asystent trenera Fausto Polidorego. Od 2006 roku przez 4 lata pracował z klubem Lube Banca Macerata także, jako drugi trener. Możliwe, że nie będzie to ostatni zagraniczny transfer Jastrzębskiego Węgla przed rozpoczynającymi się 12 października rozgrywkami Plusligi.

Możliwe, że do zespołu trafi jeszcze 24-letni belgijski środkowy Simon Van De Voorde. Zawodnik swój ostatni sezon spędził w Noliko Maaseik. O jego ewentualnym transferze poinformował trener zespołu z Maaseik Vicenzo Di Pinto. Oficjalnego potwierdzenia na razie jeszcze brak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Realista28.07.2013 11:01

Jedyna szansa na złoto to zmiana prezesa.

jastrzabek27.07.2013 12:13

Nicolas,Kubiak, Gierczyński, Zbierski chyba sie przeniosł, o kimś zapomniałem?. Znaczy ze brakuje nam jeszcze jednego, moze przyjdzie ktos z renomą

Gość26.07.2013 8:40

Dlaczego klub nie zainteresował się siatkarzami z Papui-Nowej Gwinei? Czy prawda, że babcia klozetowa w klubie też ma pochodzić z Włoch?