Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
22 lipca 2013

Zakrapiane wakacje. 63 mandaty dla pijących

Zakrapiane wakacje. 63 mandaty dla pijących
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

W czasie trwania wakcji jastrzęska policja bierze udział w akcji "Bezpieczne wakacje 2013". Akcja ma na celu ograniczenie demoralizacji nieletnich, ale w trakcie jej trwania również pełnoletnie osoby zostały zatrzymane i ukarane.

W minioną sobotę w godzinach wieczorno-nocnych zatrzymano 6 nieletnich osób, które znajdowały się pod wpływem alkoholu. Najwięcej mieli dwaj 17-latkowie, którzy znajdowali się niedaleko sklepu na ulicy Warmińskiej. Obaj mieli dwa promile.

Dodatkowo policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Jeden z nich miał przy sobie woreczek z marihuaną, a drugi ponad 4 gramy suszu i substancji pochodnej amfetaminy.

W trakcie trwania działań ukarano mandatami również 63 osoby, które w większości przypadków spożywały alkohol w miejscu publicznym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
hahaha31.07.2013 15:22

Mhmmm... To jedź do Czech i wypij sobie piwo przy czeskich policjantach. Powodzenia. I miej gotówke bo Ci dokumenty zabiorą i nie oddadzą z uwagi na to że jesteś obcokrajowcem

do hahaha24.07.2013 14:18

w Czechach, które są ledwo kilka kilometrów od Jastrzębia piwo pić można na ławce i jakoś państwo się nie zawaliło. Śmiej się raczej ze swojej głupoty i z głupoty polskich polityków, którzy wymyślili to bzdurne prawo zakazujące picia piwa w miejscach tzw. publicznych.
Jak ono działa? Że meneli nikt nie karze, bo i tak nie płacą, chleją, hałasują, szczają bezkarnie. Ale ładnie ubrany, pracujący, z piwkiem na ławeczce jednym, to jest oczywiście karany, choćby tylko siedział cicho i zachowywał się normalnie. Bo ma z czego zapłacić. I za co niby jest karany?

hahaha24.07.2013 10:01

Kulturalnie na ławce pod blokiem... Kto Cie kultury uczył? Zaczynam tracic wiare ze mlodziez jest kulturalna chociaz do niej naleze

maestro23.07.2013 12:03

Ja nie wiem po co policja czepia się ludzi, którzy kulturalnie na ławce pod blokiem spotykają się przy piwku, żeby porozmawiać i nikomu przy tym nic nie robią... Co innego gdyby zakłócali spokój czy zaczepiali innych. Policja zajmuje się błahostkami, a nie ma jej wtedy kiedy trzeba...

Gość23.07.2013 11:30

To jest bardzo poważny problem.
Jedyna mija wątpliwość to czepianie się kogoś kto "spożywa alkohol" w postaci jednego pojemnika piwa w tzw. miejscu publicznym czyli siedząc sobie spokojnie na ławce i nie zaczepiając nikogo. Rozprowadzających narkotyki karał bym pracą na rzecz narkomanów. Po marihuanie człowiek nie jest sobą. Ostatnio zdarza mi się spotykać nastolatków dziwnie pobudzonych. Głośnych, w większości uprzejmych, elokwentnych choć mówiących o niczym.

12323.07.2013 0:02

Wzieli by się za coś poważniejszego do roboty