Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
23 lipca 2013

Turniej eliminacyjny siatkówki na kąpielisku Zdrój

Turniej eliminacyjny siatkówki na kąpielisku Zdrój
fot. MOSiR Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę na terenie kąpieliska Zdrój rozegrany został turniej eliminacyjny siatkówki plażowe do XI Regionalnych Mistrzostw Miast Śląskich. Wzięło w nim udział 15 par.

21 lipca na boisku do siatkówki plażowej rozegrały się eliminacje do XI Regionalnych Mistrzostw Miast Śląskich. Pierwsze miejsce zajęła para  Izabela Marczyńska i Sebastian Marczyński. Następni na podium byli Judyta Ogerman i Michał Heliosz, trzecie miejsce zajęli Joanna Szczurek i Piotr Juroszek. Na czwartym miejscu znaleźli się Marzena Patryarcha i Piotr Thomann.

Ostatni turniej eliminacyjny rozegrany zostanie w Żywcu 27 lipca. Turniej finałowy rozegrany zostanie w Knurowie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rywali Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów poznamy jesienią Rywali Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów poznamy jesienią

W Dniu Dziecka bezpłatny basen w Zdroju W Dniu Dziecka bezpłatny basen w Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!