Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 lipca 2013

Białe Jastrzębie nie zagrają w PLHK

  • Białe Jastrzębie nie zagrają w PLHK
  • Białe Jastrzębie nie zagrają w PLHK
  • Białe Jastrzębie nie zagrają w PLHK
Więcej zdjęć:
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Drużyna UKH Białe Jastrzębie nie zagra w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja Kobiet w nadchodzącym sezonie 2013/2014. Powodem jest brak pieniędzy.

Decyzja o nieprzystąpieniu do rozgrywek ligowych zapadła 22 lipca na zebraniu drużyny. Kapitan drużyny, Magdalena Jabłońska, poinformowała że mimo wielu prób podjętych przez zarząd klubu nie udało się zdobyć pieniędzy potrzebnych na opłacenie występów w lidze. Nie oznacza to jednak, że klub przestanie istnieć. Nowe zawodniczki nadal będą szkolone. Chętne do gry dziewczyny w wieku gimnazjalnym i młodsze ciągle mogą się zgłaszać.

- W imieniu swoim, zarządu oraz zawodniczek chcemy serdecznie podziękować za wsparcie okazane przez sympatyków hokeja, zarówno za miłe słowa otuchy jak i krytykę mobilizującą do pracy. Mam nadzieję, że w następnym sezonie po raz kolejny będziemy mogły stanąć do walki o najwyższy stopień podium w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet - powiedziała Magdalena Jabłońska, kapitan UKH Białe Jastrzębie.

Drużyna zdobywała w poprzednich sezonach zdobywała m.in. wicemistrzostwo Polski, brązowy medal PLHK czy Puchar Polski. Zawodniczki Białych Jastrzębi wielokrotnie występowały również w reprezentacji Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
oli30.07.2013 17:33

****** gorole rozwalily klub hokejowy ,niech frysztacki i szynal wylaza kase na biale maja jej pod dostatkiem dymane dusigrosze skandal

uśmiany27.07.2013 23:24

GKS nie jest sponsorowany przez nikogo, bo to podobno ostatni bastion gorolstwa na Śląsku.

Gość26.07.2013 8:38

Jeden byle siatkarzyna kosztuje więcej niż utrzymanie tej drużyny.

krzysiu25.07.2013 18:52

Nie pisałem że dla dziewczyny kasy by sie nie znalazło,tylko stwierdzam fakty,że jsw sponsoruje kluby które nie reprezentują naszego miasta,a taki biedny GKS się kisi w 4 lidze,a na Białe Jastrzębie też się żydzą dać.

Gość25.07.2013 14:14

hokej w Polsc e leży i kwiczy, nie wiem czy nie należałoby zlikwidować tej dyscypliny. W całym kraju jest ledwie kilkanaście całorocznych lodowisk, to nie ma tu żadnej przyszłości, tym bardziej, że samorządy i rząd inwestują w wielkie i duże stadiony piłkarskie (nie wiadomo po co - sukcesów w tej dyscyplinie Polacy nie odnoszą od 30. lat) zamiast w obiekty, które mogłyby też służyć rekreacji, czyli n.p. w lodowiska

do krzysia25.07.2013 12:45

jsw ma taka kase, ze nawet barcelone moze sponsorowac, takze nie gadak glupot, ze na dziewczyny kasy by sie nie znalazlo

Gość25.07.2013 12:13

widocznie całą pulę na hokej wyczepał JKH, bo mierzą w MP.

Pokaż wszystkie opinie (17)