Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 lipca 2013

Pożar samochodu na ulicy Powstańców Śląskich

Pożar samochodu na ulicy Powstańców Śląskich
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wczoraj po południu na ulicy Powstańców Śląskich doszło do pożaru samochodu. Nikomu nic się nie stało, ale poniesione w jego wyniku straty to około 4000 złotych.

23 lipca około godziny 13:00 straż pożarna została wezwana na ulicę Powstańców Śląskich. Powodem był płonący samochód marki Fiat Brava. Strażaków wezwał świadek zdarzenia. Akcja gaśnicza trwała krótko, bo nie dłużej niż 10 minut. Straty oszacowano na 4 tysiące złotych. Prawdopodobnym powodem pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!