Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
24 lipca 2013

Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia

Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia
fot. cymanskitadeusz.pl

26 lipca do Jastrzębia-Zdroju przyjadzie Tadeusz Cymański. Polityk Solidarnej Polski spotka się m.in. z mieszkańcami by porozmawiać o pakiecie klimatyczno-energetycznym.

Wizyta rozpocznie się od złożenia przez europosła Tadeusza Cymańskiego kwiatów pod pomnikiem Porozumień Jastrzębskich przy kopalni KWK Zofiówka. Później w Parku Zdrojowym odbędzie się konferencja prasowa. Po południu, o godzinie 13:00 przed D.H. Supersam europoseł spotka się z mieszkańcami i będzie rozmawiać o problemie oraz konsekwencjach pakietu klimatyczno-energetycznego.

- Konferencja będzie inaugurować działalność nowej partii w Jastrzębiu-Zdroju. Zaprezentujemy plan działania, a także liderów struktury - poinformował Szymon Klimczak z Solidarnej Polski.

Wcześniej podaliśmy, że do naszego miasta przyjedzie również Zbigniew Ziobro. Założyciela Solidarnej Polski nie będzie jednak w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Górnik27.07.2013 16:06

Dzisiaj był u nas na dole w kopalni na Jankowicach, wysprzątane popylone jakby dzisiaj otwarta kopalnia, przywieźli zawieźli go kolejkami i na wyjazd. Raptem 2 godziny był na dole ze swoją świtą. Po co ?????? Żenada. Dwa dni sprzątali wszyscy jakby papież miał przyjechać!!! Polacy to jednak prosty naród....

F27.07.2013 11:46

do Gość, rozumiem że twoim zdaniem Pis, Po to jedyna alternatywa dla WS i Jastrzębia.
Tylko Solidarna Polska głośno mówi i cokolwiek robi w sprawie paktu klimatycznego
który jest tak ważny dla nas wszystkich.

BBBB26.07.2013 12:14

No i co to da naszemu miastu? Powstanie jakaś nowa fabryka?

Gość26.07.2013 7:46

Z tej okazji sieć B. obniżyła cenę jaj.

Gość25.07.2013 12:23

Szkoda, że Ziobro tak chętnie nie jeździ do pracy. Tam Pojawia się tylko po kasę. Fałszywy, jak dolar wydrukowany na drukarce atramentowej.

Gość25.07.2013 11:32

do Słownik, to że jesteś płytki to nie moja wina, ten pakiet bezpośrednio odbije się na wzroście cen energii elektrycznej za którą płacimy wszyscy i spowoduję spadek popytu na węgiel energetyczny z naszych kopalni, aż jego eksploatacja może się okazać nieopłacalna = zwolnienia. A co do homo, to jak Ci syn przyjdzie z chłopakiem do domu to może zmienisz zdanie. To co Ty chcesz i tak jest jak na razie nie osiągalne i długo nie będzie. Nie mówię o chodnikach bo to akurat w 100% w gestii miasta leży, praca dla młodych częściowo też.

zołza z zofiówki25.07.2013 9:12

Słowiku masz u mnie zimnego browarka za logiczne i konkretne podejście do wizyty pakietowców :)))

Pokaż wszystkie opinie (15)