Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
25 lipca 2013

Za kradzieże grozi mu ponad 7 lat więzienia

Za kradzieże grozi mu ponad 7 lat więzienia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

21-latek, który dopuścił się kradzieży roweru i złotego łańcuszka może spędzić nawet 7 i pół roku za kratami. Wcześniej karany był już za podobne przestępstwa.

Jastrzębianin kradzieży dokonał w poprzedni piątek. Jego pierwszą ofiarą padł 9-letni chłopiec.

-  Pod pretekstem zademonstrowania rowerowych sztuczek wsiadł na jednoślad dziecka, po czym odjechał nim, pozostawiając w zastaw swój stary rower - informuje policja.

W drugim przypadku sprawca upatrzył sobie 17-latka, który na szyi założony miał złoty łańcuszek o wartości 2500 złotych. Podszedł od tyłu po czym zerwał biżuterię i uciekł.

- W toku wykonanych czynności ustalono, że obu przestępstw dopuścił się znany doskonale tutejszym policjantom, 21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów - informuje jastrzębska komenda.

Z uwagi na to, że 21-latek dopuścił się kradzieży w warunkach powrotu do przestępstwa, grozi mu teraz kara nawet 7 i pół roku pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
palaczmarychy25.07.2013 15:56

zostawic palaczy trawki a tepic te menelstwo brawo paly...