Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 lipca 2013

Kamil Glik został kapitanem Torino FC

Kamil Glik został kapitanem Torino FC
fot. PZPN

Pochodzący z Jastrzębia Kamil Glik został kapitanem włoskiej drużyny piłkarskiej Torino FC. Obrońca rozegrał już pierwszy mecz jako kapitan - jego drużyna rozgromiła Bormiese 10:0.

Kamil Glik jest trzecim Polakiem, który został kapitanem w drużynie z Serie A. Jest też pierwszym kapitanem od 1960 roku spoza Włoch w drużynie Torino FC.

25-letni obrońca we włoskiej drużynie gra dopiero od 2011 roku, a już został doceniony przez klub i kibiców. O jego kandydaturze mówiło się już od pewnego czasu, kilka dni temu został przedstawiony jako 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
stałyGość29.07.2013 15:01

Brawo dla Polaka.

Tadzio25.07.2013 22:04

Kapitan który ma najwięcej żółtych i czerwonych kartek w sezonie??

uśmiany25.07.2013 19:40

OBGNŚ :D