Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
26 lipca 2013

Joga na trawie: W sobotę zajęcia z pilogi

Joga na trawie: W sobotę zajęcia z pilogi
fot. Rafał Stelmaczonek

27 lipca na murawie stadionu miejskiego odbędą się kolejne spotkanie w ramach "Jogi na trawie". Tym razem będą to zajęcia pilogi. Wstęp jest wolny.

Piloga to połączenie jogi, elementów pilatesu, korektywy, ćwiczeń budujących siłę, kontrolę i stabilizacje centrum ciała. Zajęcia mają na celu przywrócenie równowagi mięśniowej i prawidłowego oddechu, pobudzenie ośrodków energetycznych w ciele człowieka, a tym samym poprawę wydolności organizmu i wydajności pracy układu ruchowego. W łagodny sposób zwiększają zakres ruchu i elastyczność stawów i mięśni. Poprawiają ogólne samopoczucie.

Więcej o jodze możecie dowiedzieć się oglądając materiał wideo z Jogi na trawie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W niedzielę Jastrzębski Międzynarodowy Dzień Jogi W niedzielę Jastrzębski Międzynarodowy Dzień Jogi

Chcesz się zrelaksować? Wybierz zajęcia jogi Chcesz się zrelaksować? Wybierz zajęcia jogi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!