Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 lipca 2013

Solidarna Polska tworzy struktury w Jastrzębiu

  • Solidarna Polska tworzy struktury w Jastrzębiu
  • Solidarna Polska tworzy struktury w Jastrzębiu
  • Solidarna Polska tworzy struktury w Jastrzębiu
  • Solidarna Polska tworzy struktury w Jastrzębiu
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 26 lipca do naszego miasta przyjechał europoseł Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski. Spotkanie było okazją do poinformowania o stworzeniu struktury partii w Jastrzębiu.

Najpierw europoseł Tadeusz Cymański złożył kwiaty pod pomnikiem Porozumień Jastrzębskich przy KWK Zofiówka. Później w Parku Zdrojowym odbyła się konferencja prasowa, podczas której poinformowano o tworzeniu się struktur Solidarnej Polski w Jastrzębiu. Utworzone ma zostać również biuro europosła. Koordynatorem jastrzębskich struktur jest Szymon Klimczak.

- Jastrzębie-Zdrój jest kolejnym miastem, gdzie tworzymy struktury. W naszym biurze będą porady prawne, będzie można się spotkać z działaczami i ze mną - mówił Tadeusz Cymański.

- Nasze miasto będzie miało prawicę z prawdziwego zdarzenia, a nie quasi-prawicę jak było do tej pory. W Solidarnej Polsce jest wielu młodych ludzi, którzy nie są całkiem nowi jeśli chodzi o działalność w mieście (…) Cieszę się, że to są ludzie, którzy w jakiś sposób przyczynili się dla dobra naszego miasta, a teraz chcą przekładać na politykę - powiedział Szymon Klimczak.

Głównym tematem spotkania był pakiet energetyczny, a konkretnie inicjatywa obywatelska "Stop drogiej energii". Politycy chcą zebrać pod nią 1 milion podpisów we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

- To jest akcja, która ma wesprzeć działania polskiego rządu, naprzeciw działaniom UE, które są dużym zagrożeniem dla polskiej energetyki. A wiadomo, że serce polskiej energetyki bije na Śląsku - powiedział europoseł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Radni PiS negatywnie o OWN. Z gestem Kozakiewicza w tle Radni PiS negatywnie o OWN. Z gestem Kozakiewicza w tle

Prezydent RP zainteresowany jastrzębską inicjatywą Prezydent RP zainteresowany jastrzębską inicjatywą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (54)
Patryk14.12.2013 14:05

Macie szanse solidarni w Jastrzębiu, bo te karierowicze z PIS-matusiaki nie mają szans górnicy ich rozliczą

rm05.12.2013 15:32

Ale glupie wpisy.Krytykanctwo i nic konstruktywnego.

kolega30.07.2013 7:49

Szymek idz na kopalnie, chwyc sie prawdziwej roboty bo skonczysz jak taRAŚiewicz. Co na to Twoi rodzice?

szymon vel flinston30.07.2013 6:24

Tarasiewicz niech zda mandat radnego i cos tworzy sam. Ale gdzie on pozbedzie sie wlasnego glownego zrodla dochodu. Gdy inni wstaja do pracy on spi by wstac i sie lansowac. Czy czlowiek po zawodówce w sandałach í skarpetach ma byc liderem ?

Bunga Bunga30.07.2013 0:22

Skoro tam znalazł się Tarasiewicz to oznacza, e w tej lokalnej przestrzeni jest miejsce dla innych środowisk. Oburzenie bliźniaków i ich rodzin wiosny nie czyni.

Zdzicha30.07.2013 0:09

Skąd tyle jadu do Tarasiewicza który jakoś nie wydusił z siebie słowa? Ubiór nie odpowiada choć jak przedmówca zauważył że nie ona zdobi człowieka nie jest wykładnią prawdy. Skąd tyle zajadłości do Tarasiewicza który to w końcu radny jako jedyny nie poddał się indoktrynacji jedynie słusznej nacji jaką jest WS w naszym mieście? Bez pomocy i aprobaty Andrzeja M. akrobaty toto by nie było możliwe. Czy czasami Andrzej bliźniacy stołkami wicka po jan eckim nie mataczy?

Zoltar29.07.2013 22:39

Nie szata zdobi człowieka. Ludzie ładnie ubrani u Armaniego wcale wartości nie przedstawiają tak samo, jak poseł z żelem na głowie a przeczytać z kartki nie potrafi. Można kupić bubel opakowany w super zawiniątku i co tego wynika?

Pokaż wszystkie opinie (54)