Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 lipca 2013

GKS 1962 Jastrzębie: Wygrana i porażka w weekend

GKS 1962 Jastrzębie: Wygrana i porażka w weekend
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend piłkarze GKS 1962 Jastrzębie rozegrali dwa sparingi. W pierwszym z nich wygrali z LKS Krzyżanowicami, w drugim przegrali 0:1 z NFV Gelb-Weiss Görlitz 09.

Pierwszy mecz odbył się w sobotę na boisku przy ulicy Kościelnej. Jastrzębie pewnie wygrali z drużyną z Krzyżanowic 4:1. Gole strzelali Kamil Gorzała, Mateusz Wrana, Patryk Dudziński i Przemysław Błażejowski.

Drugi mecz rozgrywany był w Jedłowniku z niemieckim klubem NFV Gelb-Weiss Görlitz 09. Mecz był wyrównany i nie brakowało okazji do strzelenia bramek. Ostatecznie udało się to sąsiadom z zachodniej granicy, którzy strzelili bramkę w drugiej połowie meczu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!