Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
29 lipca 2013

Mieszkańcy Bzia zadecydują o pieniądzach

1 sierpnia w Bziu odbędzie się spotkanie otwarte z mieszkańcami. Uczestnicy zadecydują na co zostaną wydane pieniądze z funduszu sołeckiego.

Spotkanie zaplanowane zostało 1 sierpnia o godzinie 17:00. Mieszkańcy Bzia do wydania mają ponad 34 tysiące złotych, które pochodzą z funduszu sołecki. Zdecydują na co pieniądze zostaną wydane.

Fundusz sołecki wprowadzony został niedawno dzięki działaniom Niezależnej Inicjatywy Mieszkańców. Wszystkie sołectwa w Jastrzębiu otrzymały pieniądze, które mogą przeznaczyć na dowolny cel. Do tej pory to Urząd Miasta decydował na co wydać pieniądze w sołectwach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW będzie mieć nową kopalnię JSW będzie mieć nową kopalnię

JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość29.07.2013 16:14

nie, to z okazji odkrycia tlenu w 1774 roku

Gość29.07.2013 13:30

1 sierpnia o godz 17:00 w 1944 roku wybuchło powstanie. Czy spotkanie z mieszkańcami Bzia o tym samym czasie to symbol wyzwolenia się mieszkańców od decyzji urzędniczych nie zawsze rozsądnych.