Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
29 lipca 2013

12 i 13-latka chciały ukraść kosmetyki za 70 zł

12 i 13-latka chciały ukraść kosmetyki za 70 zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę dwie nastoletnie dziewczyny zostały złapane przez ochronę jednego z supermarketów na kradzieży. Wezwana na miejsce policja znalazła przy nich także rzeczy, którego ukradły wcześniej w innym sklepie.

29 lipca ochrona zatrzymała dwie mieszkanki Jastrzębia-Zdroju. 12 i 13-latka próbowały ukraść ze sklepu kosmetyki o łącznej wartości 70 złotych. 

- W wyniku przeprowadzonej kontroli osobistej, w torebce młodszej z dziewczyn ujawniono także inne kosmetyki, które jak się okazało również pochodziły z kradzieży - informuje policja.

Nastolatki trafiły pod opiekę rodziców. Teraz o ich losie zdecyduje sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość31.07.2013 13:10

Rodzic ma dziwne poglądy, bo ja nie przypominam sobie okresu ciągoty do kradzieży. Może to co dla mnie jest patologią, to teraz norma, przecież żyjemy w społeczeństwie, które chce żeby wszystko zapewniło mu państwo?

do rodzic30.07.2013 14:43

sorry, ale jak nigdy nic nie okradlem, choc nie zawsze nas bylo stac na wiele rzeczy. nigdy nie kradlem czegos czego normalnie nie moglem miec

Gość30.07.2013 13:49

Znowu prześladowania polityczne.

Rodzic30.07.2013 12:43

Dzieci dorastają do wieku w którym próbują coś ukraść co nie jest dla nich osiągalne. To normalny okres u dzieci. Od rodziców, policji i wszystkich innych zainteresowanych zależy czy będzie to ostania kradzież. Często wystarczy nakazać dzieciom aby oddały osobiście w kasie to co ukradły i przyznały się do tego. Umiejętnie zorganizowane wywołuje ogromny stres u dziecka, które jest zapamiętany na bardzo długo.

Monia29.07.2013 21:51

Przestańcie za chwilę mamusia z tatusiem staną w obronie swoich niewinnych dzieci.

Yorguś z Jantara 29.07.2013 21:50

Administratorzy powinno zablokować całkowicie dostęp do FB np i to wszystkim

zły29.07.2013 18:19

za karę rodzice zabiorą im tel. komórkowe na tydzień

Pokaż wszystkie opinie (9)