Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
29 lipca 2013

12 i 13-latka chciały ukraść kosmetyki za 70 zł

12 i 13-latka chciały ukraść kosmetyki za 70 zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę dwie nastoletnie dziewczyny zostały złapane przez ochronę jednego z supermarketów na kradzieży. Wezwana na miejsce policja znalazła przy nich także rzeczy, którego ukradły wcześniej w innym sklepie.

29 lipca ochrona zatrzymała dwie mieszkanki Jastrzębia-Zdroju. 12 i 13-latka próbowały ukraść ze sklepu kosmetyki o łącznej wartości 70 złotych. 

- W wyniku przeprowadzonej kontroli osobistej, w torebce młodszej z dziewczyn ujawniono także inne kosmetyki, które jak się okazało również pochodziły z kradzieży - informuje policja.

Nastolatki trafiły pod opiekę rodziców. Teraz o ich losie zdecyduje sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość31.07.2013 13:10

Rodzic ma dziwne poglądy, bo ja nie przypominam sobie okresu ciągoty do kradzieży. Może to co dla mnie jest patologią, to teraz norma, przecież żyjemy w społeczeństwie, które chce żeby wszystko zapewniło mu państwo?

do rodzic30.07.2013 14:43

sorry, ale jak nigdy nic nie okradlem, choc nie zawsze nas bylo stac na wiele rzeczy. nigdy nie kradlem czegos czego normalnie nie moglem miec

Gość30.07.2013 13:49

Znowu prześladowania polityczne.

Rodzic30.07.2013 12:43

Dzieci dorastają do wieku w którym próbują coś ukraść co nie jest dla nich osiągalne. To normalny okres u dzieci. Od rodziców, policji i wszystkich innych zainteresowanych zależy czy będzie to ostania kradzież. Często wystarczy nakazać dzieciom aby oddały osobiście w kasie to co ukradły i przyznały się do tego. Umiejętnie zorganizowane wywołuje ogromny stres u dziecka, które jest zapamiętany na bardzo długo.

Monia29.07.2013 21:51

Przestańcie za chwilę mamusia z tatusiem staną w obronie swoich niewinnych dzieci.

Yorguś z Jantara 29.07.2013 21:50

Administratorzy powinno zablokować całkowicie dostęp do FB np i to wszystkim

zły29.07.2013 18:19

za karę rodzice zabiorą im tel. komórkowe na tydzień

Pokaż wszystkie opinie (9)