Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
30 lipca 2013

W bibliotece będą masować dźwiękiem

Dziś w bibliotece miejskiej wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach w trakcie, których nauczą się masować dźwiękiem. Kolejną atrakcją będzie koncert na misach i na gongach.

30 lipca o 17:00 rozpoczynają się trzydniowe warsztaty masażu i terapii dźwiękiem mis tybetańskim wg metody Petera Hessa. Poznanie technik masażu poszczególnych partii ciała czy praktyczne sposoby zastosowania mis dźwiękowych na ciele to tylko niektóre elementy szkolenia.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w warsztatach powinni przynieść ze sobą koc lub karimatę. Kurs poprowadzi Krystyna Męcik. Wstęp jest bezpłatny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Okno na Europę" w SP nr 6 "Okno na Europę" w SP nr 6

Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!