Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
31 lipca 2013

Pijany 17-latek groził policjantom, że stracą prace

Pijany 17-latek groził policjantom, że stracą prace
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek wieczorem jastrzębscy policjanci zatrzymali pijanego 17-latka. Chłopak w trakcie legitymowania zaatakował jednego ze sprawdzających go funkcjonariuszy.

Podczas patrolowania ulicy Turystycznej uwagę policjantów zwrócił chłopak, który będąc w towarzystwie innych osób, na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas legitymowania chłopak odepchnął jednego z policjantów i uderzył go w twarz. Nietrzeźwy 17-latek został obezwładniony i zatrzymany.

- Podczas doprowadzania do komendy wielokrotnie kierował on wobec mundurowych słowa obraźliwe, zapewniając przy tym, że szybko stracą dzięki niemu pracę - poinformowała policja.

Po dotarciu do aresztu 17-latek nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem. Za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie funkcjonariuszy sąd może skazać na trzy lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Fakty01.08.2013 17:46

Do SJZ65. Czy to się dzieje w Jastrzębiu. Czy są dowody na złe zachowanie policjantów na służbie? Proszę o opisanie takich zdarzeń. Ale jeden warunek. MUSZĄ być prawdziwe a nie zmyślone. Sam widziałem jak policjant szturchnął tomfą młodego człowieka bo ten się pogubił się umysłowo. I to mi się podobało. Ten głupek od razu zrozumiał przed kim stoi. Przed reprezentującym nas funkcjonariuszu.

gosc xxxxx01.08.2013 10:59

Jeszcze w tym samym dniu nawet przy tej samej sytaucji uciekl policji jeden jastrzebianin... I co? Tego juz nie napiszecie?! Bo policjia wstyd bedzie miala, ze dwoch psow nie umi sobie porawdzic z nastolatkami! Zenada poprostu! Kazda osoba z dredami jest brana bo lodowy wiec rastafaraj uwazajcie!:)

do SJZ6501.08.2013 8:55

Co chcesz pokazać, że każdy jest jak ci chłopacy na filmie?W internecie są filmiki jak policjanci znęcają się nad bez bronnymi osobami.I gdybym był taki ograniczony jak ty to bym siał propagandę że każdy policjant to kanalia.

SJZ6531.07.2013 23:05

http://www.wykop.pl/link/1601439/2-degeneratow-bije-kobiete-w-parku/-@Zlokator  ; @Gość - obejrzyjcie sobie. Takie s........ zawsze są niewinni a gliniarze źli.

?31.07.2013 18:46

z tego Markowskiego, ksywa "profesor", to się wszyscy myślący już od dawna śmieją. Więc nie cytuj z łaski swej jego żałosnych wypocin, tylko używaj własnego mózgu.

Zlokator31.07.2013 16:55

Dokładnie pierwszy policjant uderzył powienien stracić pracę

Gość31.07.2013 16:18

Witam, chciałbym dodać że jeden z funkcjonariuszy bezprawnie okładał pięściami Młodego 17-latka :)) ...............................................

Pokaż wszystkie opinie (15)