Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 sierpnia 2013

Poszukiwany przez sąd wpadł, gdy ukradł skuter

Poszukiwany przez sąd wpadł, gdy ukradł skuter
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę pijany mężczyzna ukradł skuter zaparkowany przed sklepem. Po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że 36-latek jest poszukiwany przez sąd.

31 lipca z parkingu znajdującego się przy jednym ze sklepów na ulicy Pszczyńskiej skradziono skuter. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kradzieży dokonał nieznany mężczyzna. W trakcie przeszukania pobliskich terenów, funkcjonariusze zauważyli skradziony jednoślad, którym jechał pijany mężczyzna. Po zatrzymaniu 36-latka właściciel rozpoznał swój pojazd, mimo że złodziej zdążył już zdjąć tablice rejestracyjne. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad półtora promila.

- Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. 36-latek trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu zostały mu przedstawione zarzuty - poinformowała policja.

W czwartek mężczyzna trafił do więzienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pięciu lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Rodzice wypili mi wódkę" "Rodzice wypili mi wódkę"

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sprawiedliwy03.08.2013 21:16

A nie można go wysłać na roboty żeby zarobił na swoje utrzymanie w więzieniu. Nie zgadzam się aby z moich podatków bandyci i złodzieje byli utrzymywaniu w więzieniu. Sami muszą się utrzymać, chyba, że są to ludzie, którzy z powodu biedoty coś ukradli i zadość uczynili okradzionym. Inni muszą zarobić na siebie. Czy ktoś jest przeciw ?