Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
2 sierpnia 2013

Poszukiwany przez sąd wpadł, gdy ukradł skuter

Poszukiwany przez sąd wpadł, gdy ukradł skuter
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę pijany mężczyzna ukradł skuter zaparkowany przed sklepem. Po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że 36-latek jest poszukiwany przez sąd.

31 lipca z parkingu znajdującego się przy jednym ze sklepów na ulicy Pszczyńskiej skradziono skuter. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kradzieży dokonał nieznany mężczyzna. W trakcie przeszukania pobliskich terenów, funkcjonariusze zauważyli skradziony jednoślad, którym jechał pijany mężczyzna. Po zatrzymaniu 36-latka właściciel rozpoznał swój pojazd, mimo że złodziej zdążył już zdjąć tablice rejestracyjne. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad półtora promila.

- Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. 36-latek trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu zostały mu przedstawione zarzuty - poinformowała policja.

W czwartek mężczyzna trafił do więzienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pięciu lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Gang  młodocianych uciekał autobusem Gang młodocianych uciekał autobusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sprawiedliwy03.08.2013 21:16

A nie można go wysłać na roboty żeby zarobił na swoje utrzymanie w więzieniu. Nie zgadzam się aby z moich podatków bandyci i złodzieje byli utrzymywaniu w więzieniu. Sami muszą się utrzymać, chyba, że są to ludzie, którzy z powodu biedoty coś ukradli i zadość uczynili okradzionym. Inni muszą zarobić na siebie. Czy ktoś jest przeciw ?