Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 sierpnia 2013

Od poniedziałku Cieszyńska zostanie zamknięta

Od poniedziałku Cieszyńska zostanie zamknięta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Robotnicy kończą już remont chodnika na ulicy Cieszyńskiej. Oznacza to, że nadszedł czas na kolejny etap prac nad modernizacją drogi, czyli wykonanie nowej jezdni.

Remont na ulicy Cieszyńskiej rozpoczął się od remontu chodnika. Prace brukarskie obejmowały wymianę krawężnika i położenie w niektórych miejscach nowej kostki.

Teraz przyszedł czas na remont jezdni. Od poniedziałku 5 sierpnia droga zostanie zamknięta od ronda im. W Sikorskiego (koło stacji paliw Statoil) do skrzyżowania z ulicą Małopolską. Na długości 700 metrów wykonana zostanie nakładka asfaltowa.

- Prace obejmą frezowanie istniejącej nawierzchni i położenie nowej warstwy mineralno-asfaltowej - informuje Urząd Miasta.

Objazd będzie się odbywał aleją Piłsudskiego, ulicami Mazowiecką i Małopolską.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Mieszkaniec05.08.2013 16:06

Zacznijmy od tego, że Cieszyńska dalej jest przejezdna ; )

Gość05.08.2013 15:49

700 metrów nakładki na bliskim zachodzie robi się w max. tydzień (z zerwaniem nawierzchni i z pomalowaniem nowej). Jak długo to u nas potrwa i czy żyjemy gdzieś w Afryce, bo podejrzewam, że potrwa to długo?????

Mieszkaniec z ul.Leśmiana04.08.2013 12:04

Wolałbym remont ul.Leśmiana!!!!

Artór02.08.2013 15:57

Popieram przedmówcę w 100%, może gdyby nazwiska ludzi dopuszczających do oddania partactwo, które ciężko nazwać drogą były podawane do wiadomości publicznej w taki właśnie sposób to złodziejstwo by się ukróciło.

Gość02.08.2013 13:35

Nawierzchnia po remoncie wytrzyma do wiosny? Czy budżet na 2014 rok będzie przewidywał remont ul. Cieszyńskiej? Proponuję na wszystkich inwestycjach , po ich zakończeniu zawieszać informację o inspektorze nadzoru, który jest odpowiedzialny za wykonane roboty. Przynajmniej będziemy wiedzieli kto dopuszcza do takich fuszerek.

Gość02.08.2013 11:47

Zamiast napisu wyboje powinien być "Inwestycja pod nadzorem Pilarskiej".

Gość02.08.2013 11:29

i bardzo słusznie, koniec z tym jeżdżeniem, jak ktoś chce se jeździć to niech spada na autostradę