Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 sierpnia 2013

Chciał uniknąć więzienia, podał fałszywe dane

Chciał uniknąć więzienia, podał fałszywe dane
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek jastrzębscy policjanci zatrzymali 46-latka poszukiwanego przez sąd. Mężczyzna próbował uniknąć aresztowania podając im fałszywe dane osobowe.

Po południu 1 sierpnia policjanci zostali poinformowani, że w pobliżu Galerii Jastrzębie znajduje się mężczyzna poszukiwany przez sąd. Kiedy patrol dotarł na miejsce okazało się, że podejrzany wywołał awanturę w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie galerii, po czym odszedł w nieznanym kierunku. Gdy policjanci ustalili, że mężczyzna mógł udać się innego sklepu tej samej marki pojechali do Galerii Zdrój. Na miejscu znaleźli poszukiwanego. W trakcie zatrzymania 46-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju podał im fałszywe dane osobowe.

- W wyniku przeprowadzonej kontroli osobistej ujawniony został jednak dokument, który jednoznacznie stwierdził tożsamość mężczyzny. 46-latek trafił do policyjnego aresztu – informuje policja.

W piątek mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbywa karę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!