Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 sierpnia 2013

Przez remont Cieszyńskiej zmieniono trasy autobusów

Przez remont Cieszyńskiej zmieniono trasy autobusów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Z powodu zamknięcia ulicy Cieszyńskiej zmienione zostały trasy autobusów. Wszystkie autobusy do 11 sierpnia nie będą obsługiwać przystanku "Cieszyńska Oś. Tuwima".

Linie 101 i 102, od przystanku "Podhalańska Rondo" pojedą ulicą Cieszyńską, Małopolską, Mazowiecką do Al. Piłsudskiego w kierunku do Zdroju.  Autobusy zawrócą na rondzie Sikorskiego, potem Aleją Piłsudskiego do przystanku "Al. Piłsudskiego Pawilony" i dalej po dotychczasowej trasie.

Autobusy linii 115 i 116 jechać będą od przystanku "Jagiełły Pętla" ulicą Kusocińskiego, Al. Jana Pawła II, Al. Piłsudskiego do przystanku "Al. Piłsudskiego Pawilony", gdzie wrócą na trasę. Nie będą zatrzymywać się na przystankach "Jagiełły", "POD Krokus", "Cieszyńska Os. Tuwima".

Linia 117 pojedzie od przystanku "POD Krokus" ulicą Cieszyńską, Małopolską, Mazowiecką do Al. Piłsudskiego w kierunku do Zdroju. Po zawróceniu na rondzie Sikorskiego, pojedzie Aleją Piłsudskiego do przystanku "Al. Piłsudskiego Pawilony" i dalej zgodnie z trasą.

Linia 123 jeździć będzie od przystanku "Podhalańska Os. III" ulicą Podhalańską, Mazowiecką, Al. Piłsudskiego, Al. Jana Pawła II do przystanku "Szpital Wojewódzki" gdzie wróci na niezmienioną część trasy.

Autobus 124 pojedzie od przystanku "Podhalańska Os. III" ulicą Podhalańską, Mazowiecką, Al. Piłsudskiego do przystanku "11 Listopada Szkoła" i dalej zgodnie z trasą.

128 zmieni trasę od przystanku "Podhalańska Os. III" skąd pojedzie ulicą Podhalańską, Cieszyńską, Małopolską, Mazowiecką do Al. Piłsudskiego w kierunku do Zdroju. Zawróci na rondzie Sikorskiego, pojedzie Aleją Piłsudskiego do przystanku "Al. Piłsudskiego Pawilony" i dalej po trasie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!