Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
5 sierpnia 2013

Potrącony rowerzysta wylądował w szpitalu

Potrącony rowerzysta wylądował w szpitalu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę na ulicy 3 Maja doszło do wypadku drogowego. W szpitalu znalazł się rowerzysta, potrącony przez samochód, którym kierowała 23-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu. Rowerzysta jadąc ulicą 3 Maja w kierunku ulicy Powstańców Śląskich został potrącony w czasie skręcania w lewo. Jak ustaliła policja, potrąciła go kobieta kierująca samochódem marki Ford, która mimo podwójnej linii ciągłej chciała wyprzedzić rowerzystę.

- Na skutek zdarzenia ranny został 29-latek, który z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala na obserwację. Zarówno poszkodowany, jak i 23-letnia kierująca byli trzeźwi - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość07.08.2013 7:01

Rowerzysta na drodze, to jak rosyjska ruletka. Nigdy nie wiadomo co zrobi.

Kierowca06.08.2013 17:56

Mimo podwójnej ciągłej można wyprzedzić rowerzystę, traktor i inne pojazdy nie samochodowe. Gdyby tak nie było, wystarczyłby jeden rowerzysta do zablokowania ulicy. Ale zawsze wyprzedzanie jest ryzykiem osoby wyprzedzającej. Zawsze należy to zrobić przestrzegając wszelkich reguł bezpieczeństwa. Nie koniecznie muszą być one opisane. Czu rowerzysta sygnalizował skręt w lewo? Czy, żeby skręcić musiał przejechać podwójną ciągłą, czy była w tym miejscu linia przerywana pozwalająca na skręt. Proszę o wyjaśnienie. Z opisu wynika, że to rowerzysta wjechał pod samochód co wcale nie musi być prawdą..

Gość06.08.2013 17:02

Rowerzysta nie wystawił nawet ręki ani sie nie popatrzył czy w ogóle auto jedzie. Widziałam to

fdd06.08.2013 14:44

jak w islamie baby zakaz jeżdzenia autami. ostatnio znowu słyszałem poliłymam hamule z gazem. zgroza!!!!!!!!!!

kibic.06.08.2013 8:01

Tak tak na podwójnej wyprzedzała rowerzyste omg rowerzyste się omija i na podwójnej można. .. al . Piłsudskiego jest chodnik rowerowy a ciśnie drogą.

Gość06.08.2013 7:35

Rowerzysta sygnalizował zamiar skrętu? Ona na wyprzedzała na podwójnej, a on skręcał w lewo w miejscu gdzie linii nie było?

Kobi05.08.2013 18:36

Zapewne swd.Jak nie umie jezdzić to zabrać jej prawko!

Pokaż wszystkie opinie (11)