Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 sierpnia 2013

Zespół Coria zagra na Muzycznej Środzie

Zespół Coria zagra na Muzycznej Środzie
fot. Samuel Frysztacki

Już w środę na scenie w Parku Zdrojowym wystąpi Coria. Grupę w większości tworzą muzycy znani jastrzębskiej publiczności z rockowego zespołu Symetria.

7 sierpnia w ramach Muzycznej Środy wystąpi grupa Coria. Zespół powstał w 2013 roku i debiutował utworem "Defibrylacje".  W skład zespołu wchodzą muzycy, którzy wcześniej grali w Symetrii oraz wokalista Tomasz Mrozek znany z Must Be The Music.

Będzie to pierwszy koncert zespołu Coria w Jastrzębiu-Zdroju. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Skład: Tomasz Mrozek (wokal), Dominik Stypa (gitara solowa), Wojtek Mrówka (gitara prowadząca), Konrad Konopka (gitara basowa), Damian Bonczek (perkusja).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)" Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
maroo08.08.2013 20:56

Dla mnie rewelacja! Nowy projekt jest świeży i umywa ręce od typowych rockowych bandów.Wokalista jest bardzo charyzmatyczny i wprowadził całkowicie inny klimat ,który popłacił w efekcie.Jeśli chodzi o muzyków to każdy z nas wie że są bezbłędni. Kontakt z publicznością -super,solówki-miazga,jedynie perkusja była zbyt głośna. Powodzenia !

o-O07.08.2013 22:30

Wokalista wymalowany jak siuks przed tańcem deszczu ,reszta kapeli-blade twarze

anika07.08.2013 22:16

Koncert: wokal- ok/ bębny -za głośno w stosunku do reszty/ wizerunek ekipy - nieporozumienie /
kontakt z publiką- ok / zaproszenie "tancerek na scenę" - ... w tym miejscu wyszłam z koncertu, bo ten PR był tak żenujący, że inaczej się nie dało.
Tune tydzień temu- rewelacja, ściągnijcie ich jeszcze do Jastrzębia, nawet za kasę.

Jastrzębski One Direction 07.08.2013 10:30

Patrząc na zdjęcie można stwierdzić, że to gejowski boysband, słuchając muzyki słychać rockowe granie. Chłopaki, albo czas zmienić image albo zacząć grać pop.