Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
7 sierpnia 2013

Rozbiorą wiadukt. Będą utrudnienia na Wodzisławskiej

Z powodu rozbiórki wiaduktu kolejowego położonego nad ulicą Wodzisławską część drogi zostanie wyłączona z ruchu. Zamknięta będzie od 16 do 31 sierpnia.

Ulica Wodzisławska zamknięta będzie od skrzyżowania z ulicą Wolności do skrzyżowania z ulicą Boża Góra Prawa. Objazd odbywać się będzie ulicą Wolności w Mszanie, Jastrzębską w Gogołowej, Wiejską w Połomi i Gogołowej, Rybnicką w Jastrzębiu-Zdroju.

Prace prowadzone będą pod nadzorem Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Jacek09.08.2013 12:27

Prawda jest taka, że oznakowanie na tzw. "DGP" jest... do niczego! Postawcie się na miejscu kogoś, kto jedzie tam pierwszy raz w życiu (bo np. mieszka we Wrocławiu) i ma pecha trafić na tą, pożal się Boże, "obwodnicę". Ostatnio nawet ściągnęli zapory na Rondzie Ostaszewskiego i można spokojnie wjechać na budowę! W nieistniejącym kierunku na Wodzisław. Widziałem jak zaskoczony był kierowca, który pobłądził i musiał cofać! Wstążki przecięte, dróżka poświęcona, szampan wypity. Reszta nie obchodzi nikogo w UM. Dziękujemy wyborcom obecnej władzy samo-rządowej w Jastrzębiu-Zdroju. Eeeech....

SJZ08.08.2013 14:47

Jeśli samochód na SWD dobrze jedzie tzn. że kierowcą jest Jastrzębianin !

do Hanys08.08.2013 13:10

Kolego prawda jest taka że wy jako SWD to wypuszczacie za granicę powiatu tylko tych gorszych kierowców ostatnio pojeździłem po polsce niestety spotyka się kierowców na SWD i śmiech na sali jak za nimi trąbią jak oni cudacznie parkują na parkingach - cała Polska się z was śmieje a o wymianie zdań zapytań itp na CB radiu nie wspomnę. Pozdrawiam wszystkich co nie opuszczaja SWD :D

Hanys08.08.2013 11:44

daros wyscie mieszkocie w kruliczokach to jesteście przyzwyczajeni do takich metrow to se somi jedźcie tymi woszymi tico w gazie to tej dziury i parkujcie pod szybem

do Portalu07.08.2013 12:30

To teraz Rybnicka bedzie całkiemn zakorkowana. Prosze o interwęcje i zmiane znaków (może wam się uda bo SM ma to w d...) jadąc od Pawłowic mamy nowa obwodnicę i drogowskazy - Wodzisław/Racibóż dojeżdżamy do ślepego prawie ronda Ostaszewskiego i te obie miejscowości są zaklejone, kto zna sytuacje to jedzie po staremu a kto nie zna to ma mały problem bo nadkłada z 3km i na dodatek niewie co dalej. Dzieje sie to notorycznie. A ciąg dalszy obwodnicy bedzie czynny za kilka lat.

daros07.08.2013 10:14

Wyryć tunel o średnicy 1,5 m i niech SWD parkuje na Mszanie a oni tunelem jak krety do pracy w JSW.