Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
7 sierpnia 2013

Policjant z Jastrzębia jedzie na misję do Kosowa

Policjant z Jastrzębia jedzie na misję do Kosowa
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Funkcjonariusz z Jastrzębia-Zdroju, na co dzień pracujący w Wydziale Prewencji przeszedł selekcje i dostał się do Jednostki Specjalnej Polskiej Policji, która teraz pojedzie do Kosowa na misję.

Nim trafił do Jednostki Specjalnej, sierżant sztabowy Łukasz Musiał przeszedł szereg testów i badań lekarskich. Następnie odbył szkolenie specjalistyczne w Szkole Policji w Słupsku. Teraz będzie pełnić służbę w Polskim Kontyngencie Policyjnym Misji Unii Europejskiej w Kosowie. Od 12 sierpnia przez sześć miesięcy stacjonować będzie w Mitrovicy, gdzie zadaniem policjantów jest pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
kolega 11.08.2013 0:08

powodzenia lukasz :)

Daro09.08.2013 15:43

KOSOVO JE SERBIA

nie mam pytań09.08.2013 7:21

Ciekawe czy tam będzie tak tępił ludzi., pamietam jak dostałem od niego na komendzie pałą i skuty z otwartych rąk po twarzy, po czym okazało się że nie tą osobę złapali, oby to był bilet w jedną stronę ! nie powodzenia !!!!!!!!

Gość08.08.2013 12:57

Ciekawe, że w Jastrzębiu nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa i porządku publicznego. W Kosowie znane są radiowozy sypialne?

Gość08.08.2013 7:24

Kosowo jest serbskie.

Bekon07.08.2013 21:09

Jest na prawde czym się szczycić,...Na zachodzie naszego państwa co 4 Żołnierz czy Policjant wyjeżdża tam na misje...

TheOne07.08.2013 17:17

Kosowo jest SERBSKIE

Pokaż wszystkie opinie (13)