Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
7 sierpnia 2013

Chciał przekupić policjantów 50 złotymi

Chciał przekupić policjantów 50 złotymi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek policjanci zatrzymali mężczyznę, który złamał przepisy. W zamian za niewypisanie mu mandatu zaproponował on policjantom 50 złotych łapówki.

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia po południu. W trakcie patrolowania ulicy Górniczej funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który przeszedł przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Okazało się, że kontrolowany przez nich 25-latek jest pijany. Za popełnione wykroczenie policjanci chcieli wypisać mu mandat w wysokości 100 złotych. 

- Jastrzębianin najwyraźniej postanowił "licytować" się z policjantami, bowiem stwierdził, że w zamian za odstąpienie od czynności może im wręczyć 50 złotych łapówki - informuje policja.

Po zatrzymaniu mężczyzny w związku z próbą przekupstwa, odmówił on poddania się badania alkomatem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
brak słów09.08.2013 12:43

cyrk - za zabicie małej Madzi wolność, za przejście nie na pasach (może były za daleko?) dożywocie !

AntyCop07.08.2013 22:47

Panowie policjanci poczuli się urażeni :)

prawy07.08.2013 13:33

zamknac go na 10 lat a zlodziei i gwalcicieli na rok w zawieszeniu a co !?!

Tobi07.08.2013 13:02

Co to jest w tych czasach 50 zł......?

Gość07.08.2013 12:00

to za mało, jakby koleś dał 500 to by sprawy nie było