Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
9 sierpnia 2013

Poszukiwana 20-latka złapana w Jastrzębiu

Poszukiwana 20-latka złapana w Jastrzębiu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z wydziału kryminalnego złapali w Jastrzębiu-Zdroju 20-letnią kobietę, która była poszukiwana listem gończym przez warszawski sąd.

Do zatrzymania doszło w czwartek, 8 sierpnia po południu po tym jak policjanci zdobyli informacje o miejscu przebywania kobiety. 20-latka poszukiwana była od kilku miesięcy. List gończy został wydany przez warszawski sąd w związku z groźbami jakich kobieta się dopuściła.

- Jeszcze dzisiaj trafi ona do zakładu karnego, gdzie będzie musiała odbyć wymierzoną jej przez sąd karę - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość09.08.2013 20:44

na publicznej moze sobie stanac

Gość09.08.2013 15:38

No dobra, a co ona zrobiła ?
Ja nie chcę żeby siedziała za moje pieniądze. Musi zarabiać na siebie w więzieniu.